PODVIG ORLIĆA: Sa igračem manje do preokreta (FOTO)

27.10.2019. 21:01
Kadeti Srbije
Kadeti Srbije / Izvor: Foto: FSS

Sledeća utakmica u sredu:

Kadetska reprezentacija Srbije, posle iznenađujućeg poraza od Letonije (1:2) u prvom meču prvog kruga kvalifikacija za plasman na Prvenstvo Evrope, pobedila je u Minsku selekciju domaćina, Belorusiju - 2:1 (2:1).

NEKADA JE BIO ŽELJA VEČITIH: Zvezda ili Partizan? Stanisavljević OTKRIO čiji bi poziv RADIJE prihvatio!

SUPERLIGA: Čuka pobedom najavila meč sa Partizanom, TSC posle remija dolazi Zvezdi

ZVEZDAŠI, PARTIZANOVCI, PAŽNJA: Igrali su i Totenhem i Junajted, a koliko su samo penala promašili Đavoli (FOTO)

Izbaranici selektora Dejana Brankovića ostvarili su pravi podvig, jer su od 33. minuta zbog isključenja Lazića, igrali sa igračem manje, a domaćin je vodio tada 1:0 golom Zinoviča u 15. minutu. I u trenucima kada bi neka selekcija pala, Orlići su ustali i do kraja prvog poluvremena potpuno preokrenuli rezultat. Junak je bio napadač Partizana Boris Krstić koji je u samo pet minuta postigao dva gola i vratio nadu Srbiji da sudbinu prolaska u elit rundu kvalifikacija ima u svojim rukama.

U poslednjem meču Srbija će se u sredu sastati sa Mađarskom koja je danas savladala Letoniju 3:0.

SRBIJA - BELORUSIJA 2:1

STRELCI: Krstić 39, Krstić 44. - Zinovič 15.

STADION: Traktora u Minsku

SUDIJA: Nikolas Volš (Škotska)

ŽUTI KARTONI: Lazić, Cvetićanin - Bruj, Zinovič, Kasarab, Galuško, Šetko

CRVENI KARTON: Lazić

SRBIJA: Ćopić, Bojat, Đorđević, Subotić, Lazić, Stanković, Petković (od 72. Jelenković), Bačanin (od 84. Ranđelov), Cvetićanin (od 84. Stojanović), B. Krstić (od 55. Miletić), Ajdar.

BELORUSIJA: Kudravec, Lihadžievski (od 46. Černok), Bruj, Parkhomenka, Kasarab, Nižnik, Mihnjuk (od 72. Kuznjecov), Kunski (od 57. Latihov), Zinovič, Mihdalionak (od 46. Galuško), Šetko.

Pogledajte kako izgleda odbojkašica Kim Glas

ISKREN KAO I UVEK: Den Tana bez dlake na jeziku o Zvezdi i Partizanu! Ove priče, do sada, niste čuli...

PETROVIĆ: Ni Totenhemu ni Bajernu neće biti lako na Marakani (FOTO)

PAVLOVIĆ MERKA EVROPSKO PROLEĆE: Mladi štoper Partizana o tituli, ličnim planovima i KLJUČNOM meču sezone

O SVEMU POMALO: Nikolić o Ligi šampiona, velikom Marinu, mladoj reprezentaciji... (FOTO)

MILOŠEVIĆ POSLE ČETVORKE: Ko još daje osam golova?!