17°C
30.04.2024.
117.1205
109.1422

POGAĐA, SVAKA MU ČAST: Ljajić ponovo precizan iz slobodnjaka, ali ovaj gol NIJE kao drugi (VIDEO)

21.05.2017. 17:09
Adem Ljajić
Adem Ljajić / Izvor: Foto: Printscreen/Dailymotion

Odigrane utakmice 37. kola Serije A.

Adem Ljajić je ponovo bio strelac za Torino. Povremeni reprezentativac Srbije je samo ublažio poraz od Đenove, u 37. kolu Serije A. Doduše prilikom izvođenja slobodnog udarca imao je dosta sreće, pošto je jedan od igrača u živom zidu loptu skrenuo u gol. Ovaj pogodak viđen je u 89. minutu, za konačnih 2:1

ITALIJA: Juventusu DUPLA KRUNA, VELIKAN ponovo u Evropi, drama u trci za opstanak (VIDEO+FOTO)

BAŠ SU ZAPELI: Kinezi POJAČALI, ali BAŠ POJAČALI ponudu za Kontea (FOTO)

Za Đenovu sve vreme igrao je Darko Lazović, dok je Nikola Ninković bio na klupi. Kada je reč o Torinu, već u 17. minutu, trener Siniša Mihajlović ukazao je šansu Saši Lukiću, umesto povređenog Danijelea Baselija.

Uoči poslednjeg kola Torino je na devetom mestu sa 50 bodova. Đenova je na 16. poziciji sa 36 poena.

MA, KAKAV POGBA: Murinjo hoće SRBINA da bude GAZDA na TEATRU SNOVA (FOTO)