POSLE MURINJA: Đavoli OPET pobedili, Ubica dečjeg lica vezao treći trijumf (FOTO)

30.12.2018. 19:36
Ole Gunar Solskjer
Ole Gunar Solskjer / Izvor: Reuters
Odigran meč 20. kola Premijer lige.

Fudbaleri Mančester junajteda su upisali novu pobedu u Premijer ligi. Posle odlaska Žozea Murinja, ekipu sa "Old Traforda" je preuzeo Ole Gunar Solskjer i vezao treći trijumf u isto toliko utakmica. U poslednjem meču 20. kola, ujedno i u godini na izmaku, Đavoli su pobedili Bornmut sa 4:1. U prethodnim duelima, Kardif je pobeđen sa 5:1, a Hadersfild sa 3:1. Sada je ekipa Ubice dečjeg lica na šestom mestu sa 35 bodova, tri manje od Arsenala. Bornmut je 12. sa 26.

RANIJERI BESAN ZBOG MITROVIĆA: Evo ŠTA je rekao posle pobede Fulama nad Hadersfildom (VIDEO)

Degenek strelac u UBEDLJIVOJ pobedi Australije (VIDEO)

Goste je "otvorio" Pol Pogba, golovima u 5. i 33. minutu, da bi na 3:0 u 45. minutu povećao Markus Rašford. Samo dva minuta kasnije (i dalje u prvom poluvremenu) u strelce se upisao i Nejtan Ake i smanjio na 3:1. Konačan rezultat postavio je u 72. minutu Romelu Lukaku. Napadač iz Belgije je ušao samo dva minuta kasnije.

Sve vreme na terenu je bio Nemanja Matić.

Nešto ranije pobedio je i drugi tim iz Mančestera. Siti je kao gost pobedio Sautempton sa 3:1, i sada u odnosu na vodeći Liverpul zaostaje sedam bodova. Redsi imaju 54, a Građani 47.