ПОСЛЕ МУРИЊА: Ђаволи ОПЕТ победили, Убица дечјег лица везао трећи тријумф (ФОТО)

30.12.2018. 19:36
Ole Gunar Solskjer
Оле Гунар Солскјер / Извор: Реутерс

Одигран меч 20. кола Премијер лиге.

Фудбалери Манчестер јунајтеда су уписали нову победу у Премијер лиги. После одласка Жозеа Муриња, екипу са "Олд Трафорда" је преузео Оле Гунар Солскјер и везао трећи тријумф у исто толико утакмица. У последњем мечу 20. кола, уједно и у години на измаку, Ђаволи су победили Борнмут са 4:1. У претходним дуелима, Кардиф је побеђен са 5:1, а Хадерсфилд са 3:1. Сада је екипа Убице дечјег лица на шестом месту са 35 бодова, три мање од Арсенала. Борнмут је 12. са 26.

РАНИЈЕРИ БЕСАН ЗБОГ МИТРОВИЋА: Ево ШТА је рекао после победе Фулама над Хадерсфилдом (ВИДЕО)

Дегенек стрелац у УБЕДЉИВОЈ победи Аустралије (ВИДЕО)

Госте је "отворио" Пол Погба, головима у 5. и 33. минуту, да би на 3:0 у 45. минуту повећао Маркус Рашфорд. Само два минута касније (и даље у првом полувремену) у стрелце се уписао и Нејтан Аке и смањио на 3:1. Коначан резултат поставио је у 72. минуту Ромелу Лукаку. Нападач из Белгије је ушао само два минута касније.

Све време на терену је био Немања Матић.

Нешто раније победио је и други тим из Манчестера. Сити је као гост победио Саутемптон са 3:1, и сада у односу на водећи Ливерпул заостаје седам бодова. Редси имају 54, а Грађани 47.