PRAZNE PUŠKE U NIŠU: Voždovac odoleo na Čairu

15.04.2022. 21:12
Voždovac
Voždovac / Izvor: MN Press

Odbranili su se Beograđani.

Fudbaleri Radničkog iz Niša i Voždovca remizirali su (0:0) u prvom kolu plej-ofa Superlige.

HAOS U SURDULICI: Isključena oba trenera, teška povreda Mitoševića i remi o kome će se pričati (VIDEO)

UZNEMIRUJUĆ SNIMAK! Jeziva scena u Superligi Srbije, igraču slomljena noga (VIDEO)

NEDOSUĐENI PENALI, AUTI I GOL LINIJE: Ovo su NAJSPORNIJE SITUACIJE u večitim derbijima?

Najbolju šansu u meču imao je Aleksandar Mesarović u 50. minutu, kada je glavom šutirao na centaršut Stefana Mitrovića, ali je Krunić bio dobro postavljen.

Čuvar mreže gostiju je briljirao i osam minuta kasnije, kada je zaustavio pokušaj Arsića iz slobodnog udarca.

Ovakav rezultat najviše ide u korist fudbalerima TSC-a, koji takođe ima 41 bod i s pomenuta dva kluba deli četvrto mesto, ali tek treba da igra protiv Čukaričkog u subotu na Banovom brdu.

Radnički sledeći meč igra sa Napretkom, u Kruševcu, dok će Voždovac ugostiti Vojvodinu.