ПРАЗНЕ ПУШКЕ У НИШУ: Вождовац одолео на Чаиру

15.04.2022. 21:12
Voždovac
Вождовац / Извор: МН Press

Одбранили су се Београђани.

Фудбалери Радничког из Ниша и Вождовца ремизирали су (0:0) у првом колу плеј-офа Суперлиге.

ХАОС У СУРДУЛИЦИ: Искључена оба тренера, тешка повреда Митошевића и реми о коме ће се причати (ВИДЕО)

УЗНЕМИРУЈУЋ СНИМАК! Језива сцена у Суперлиги Србије, играчу сломљена нога (ВИДЕО)

НЕДОСУЂЕНИ ПЕНАЛИ, АУТИ И ГОЛ ЛИНИЈЕ: Ово су НАЈСПОРНИЈЕ СИТУАЦИЈЕ у вечитим дербијима?

Најбољу шансу у мечу имао је Александар Месаровић у 50. минуту, када је главом шутирао на центаршут Стефана Митровића, али је Крунић био добро постављен.

Чувар мреже гостију је бриљирао и осам минута касније, када је зауставио покушај Арсића из слободног ударца.

Овакав резултат највише иде у корист фудбалерима ТСЦ-а, који такође има 41 бод и с поменута два клуба дели четврто место, али тек треба да игра против Чукаричког у суботу на Бановом брду.

Раднички следећи меч игра са Напретком, у Крушевцу, док ће Вождовац угостити Војводину.