PREMIJER LIGA: Milivojević strelac, Marko opet RASTUŽIO Tadića! Matićev Junajted siguran! (VIDEO)

31.03.2018. 16:56
Nemanja Matić
Nemanja Matić / Izvor: Profimedia

Na programu 32. kolo.

Fudbaleri Liverpula savladali su Kristal palas sa 2:1, u prvom meču 32. kola Premijer lige. Srpski reprezentativac Luka Milivojević doneo je prednost domaćinu u 13. minutu sa bele tačke, ali ni to nije bilo dovoljno timu sa "Selhurst parka" da izbegnu novi neuspeh.

Luka je bez premca u Premijer ligi, a navijači Palasa su imali poruku o kojoj cela Engleska priča (FOTO)

VAŽNO ZA DELIJE I GROBARE: Promenjen TERMIN Večitog derbija! (FOTO)

Već na startu drugog poluvremena, Mane je doneo izjednačenje Redsima, da bi u samom finišu, po starom dobrom običaju Mohamed Salah ponovo izrastao u heroja Enfilda.

POD NERAZJAŠNJENIM OKOLNOSTIMA: Fudbaler pao sa terase hotela, saigrači bili svedoci

Egipćanin je odlično primio loptu u šesnaestercu i preciznim šutem po zemlji doneo veliku radost gostujućim navijačima. Liverpul je pobedom došao do 66 bodova, dok je Palas ostao na 30 i sledi mu grčevita borba za opstanak.

Mančester junajted je prema očekivanju lako savladao Svonsi i upisao 21. trijumf u sezoni. Sve je bilo gotovo u prvom poluvremenu, kada su Đavoli postigli oba gola. Već u 5. minutu Lukaku je na dodavanje Sančeza zatresao mrežu, da bi Čileanac 15 minuta kasnije i sam stigao da se upiše u strelce.

Reprezentativac Srbije Nemanja Matić odigrao je ceo meč za domaćina i ostavio odličan utisak. Za razliku od Matića, Sautempton Dušana Tadića pretrpeo je brodolom u Londonu. Vest Hem je do poluvremena postigao tri gola i rešio pitanje pobednika.

Mrežu Svetaca načeo je Mario u 13. minutu, a dokrajčio ih dvostruki strelac i reprezentativac Austrije Marko Arnautović.

Mnogo bure viđeno je u Brajtonu. Domaćin je promašio penal protiv Lestera, neprecizan je bio Marej u 77. minutu, da bi šest minuta kasnije Ibora doneo vođstvo Lisicama. Gosti su meč završili sa desetoricom, pošto je u finišu Ndidi upario kartone. To je iskoristio Džejmi Vardi i u šestom minutu nadoknade postavio konačnih 0:2.

Votford je imao u rukama tri boda do poslednjih sekunda protiv Bornmuta, ali je Džermejn Defo u trećem minutu sudijske nadoknade iščupao bod za gostujući tim.