ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Миливојевић стрелац, Марко опет РАСТУЖИО Тадића! Матићев Јунајтед сигуран! (ВИДЕО)

31.03.2018. 16:56
Nemanja Matić
Немања Матић / Извор: Профимедиа

На програму 32. коло.

Фудбалери Ливерпула савладали су Кристал палас са 2:1, у првом мечу 32. кола Премијер лиге. Српски репрезентативац Лука Миливојевић донео је предност домаћину у 13. минуту са беле тачке, али ни то није било довољно тиму са "Селхурст парка" да избегну нови неуспех.

Лука је без премца у Премијер лиги, а навијачи Паласа су имали поруку о којој цела Енглеска прича (ФОТО)

ВАЖНО ЗА ДЕЛИЈЕ И ГРОБАРЕ: Промењен ТЕРМИН Вечитог дербија! (ФОТО)

Већ на старту другог полувремена, Мане је донео изједначење Редсима, да би у самом финишу, по старом добром обичају Мохамед Салах поново израстао у хероја Енфилда.

ПОД НЕРАЗЈАШЊЕНИМ ОКОЛНОСТИМА: Фудбалер пао са терасе хотела, саиграчи били сведоци

Египћанин је одлично примио лопту у шеснаестерцу и прецизним шутем по земљи донео велику радост гостујућим навијачима. Ливерпул је победом дошао до 66 бодова, док је Палас остао на 30 и следи му грчевита борба за опстанак.

Манчестер јунајтед је према очекивању лако савладао Свонси и уписао 21. тријумф у сезони. Све је било готово у првом полувремену, када су Ђаволи постигли оба гола. Већ у 5. минуту Лукаку је на додавање Санчеза затресао мрежу, да би Чилеанац 15 минута касније и сам стигао да се упише у стрелце.

Репрезентативац Србије Немања Матић одиграо је цео меч за домаћина и оставио одличан утисак. За разлику од Матића, Саутемптон Душана Тадића претрпео је бродолом у Лондону. Вест Хем је до полувремена постигао три гола и решио питање победника.

Мрежу Светаца начео је Марио у 13. минуту, а докрајчио их двоструки стрелац и репрезентативац Аустрије Марко Арнаутовић.

Много буре виђено је у Брајтону. Домаћин је промашио пенал против Лестера, непрецизан је био Мареј у 77. минуту, да би шест минута касније Ибора донео вођство Лисицама. Гости су меч завршили са десеторицом, пошто је у финишу Ндиди упарио картоне. То је искористио Џејми Варди и у шестом минуту надокнаде поставио коначних 0:2.

Вотфорд је имао у рукама три бода до последњих секунда против Борнмута, али је Џермејн Дефо у трећем минуту судијске надокнаде ишчупао бод за гостујући тим.