26°C
29.04.2024.
117.1205
109.1422

PREMIJER LIGA: Mitrović se zagreva za Ligu nacija, ponovo pogodio za Fulam, ali i skrivio penal

01.09.2018. 17:32
Aleksandar Mitrović
Aleksandar Mitrović / Izvor: Reuters

Tim Slaviše Jokanovića gostovao Brajtonu.

Reprezentativac Srbije Aleksandar Mitrović ponovo je bio strelac za Fulam. Napadač ekipe Slaviše Jokanovića je na gostovanju Brajtonu,u utakmici 4. kola Premijer lige doveo svoj tim u vođstvo od 2:0, u 62. minutu. Pre toga, Andreas Širle je tim iz Londona doveo u vođstvo u 43. minutu, a samo pet minuta posle pogotka "Mitrogola" prednost je smanjio Glen Marej. Isti igrač je međutim, u 84. minutu izjednačio sa bele tačke, na ispostavilo se konačnih 2:2. A svemu je prethodilo igranje rukom srpskog napadača. Želeo je loptu da primi na grudi, ali ga je ona pogodila u ruku.

NAVIJAČI ČELSIJA PECNULI MATIĆA: Reprezentativac Srbije ih MOĆNIM odgovorom ostavio bez reči! (FOTO)

NOVAK NIJE KRIO EMOCIJE: Milojević ODGOVORIO na potez Đokovića! (FOTO)

U ostalim mečevima Čelsi je sa 2:0 (Pedro i Azar u drugom poluvremenu) pobedio Bornmut, i to na svom "Stamford Bridžu", dok je Vest Hem upisao novi poraz. Čekićari su i posle četiri meča na nuli, a sada ih je pobedio i Vulverhempton i to kao gost. Jedini gol za Vukove dao je Adama Traore i to u trećem minutu sudijske nadoknade. Vest Hem je trenutno jedini klub u ligi koji nije osvojio nijedan bod.

Kristal Palas čiji je kapiten Luka Milivojević izgubio je na svom terenu od Sautemptona, sa 2:0. Tako da se ni Orlovi iz Londona ne nalaze u zavidnoj situaciji. Trenutno imaju samo tri, od mogućih 12 bodova i na 15. mestu su.

Podsetimo, u ponedeljak će se u Staroj Pazovi okupiti Orlovi na početku priprema za Ligu nacija. Samim tim, pogodak Mitrovića može da raduje selektora Srbije, Mladena Krstajića.

Nešto ranije, vodeći i "maksimalni" Liverpul je pobedio Lester, a o tome više pročitajte OVDE