ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Митровић се загрева за Лигу нација, поново погодио за Фулам, али и скривио пенал

01.09.2018. 17:32
Aleksandar Mitrović
Александар Митровић / Извор: Реутерс

Тим Славише Јокановића гостовао Брајтону.

Репрезентативац Србије Александар Митровић поново је био стрелац за Фулам. Нападач екипе Славише Јокановића је на гостовању Брајтону,у утакмици 4. кола Премијер лиге довео свој тим у вођство од 2:0, у 62. минуту. Пре тога, Андреас Ширле је тим из Лондона довео у вођство у 43. минуту, а само пет минута после поготка "Митрогола" предност је смањио Глен Мареј. Исти играч је међутим, у 84. минуту изједначио са беле тачке, на испоставило се коначних 2:2. А свему је претходило играње руком српског нападача. Желео је лопту да прими на груди, али га је она погодила у руку.

НАВИЈАЧИ ЧЕЛСИЈА ПЕЦНУЛИ МАТИЋА: Репрезентативац Србије их МОЋНИМ одговором оставио без речи! (ФОТО)

НОВАК НИЈЕ КРИО ЕМОЦИЈЕ: Милојевић ОДГОВОРИО на потез Ђоковића! (ФОТО)

У осталим мечевима Челси је са 2:0 (Педро и Азар у другом полувремену) победио Борнмут, и то на свом "Стамфорд Бриџу", док је Вест Хем уписао нови пораз. Чекићари су и после четири меча на нули, а сада их је победио и Вулверхемптон и то као гост. Једини гол за Вукове дао је Адама Траоре и то у трећем минуту судијске надокнаде. Вест Хем је тренутно једини клуб у лиги који није освојио ниједан бод.

Кристал Палас чији је капитен Лука Миливојевић изгубио је на свом терену од Саутемптона, са 2:0. Тако да се ни Орлови из Лондона не налазе у завидној ситуацији. Тренутно имају само три, од могућих 12 бодова и на 15. месту су.

Подсетимо, у понедељак ће се у Старој Пазови окупити Орлови на почетку припрема за Лигу нација. Самим тим, погодак Митровића може да радује селектора Србије, Младена Крстајића.

Нешто раније, водећи и "максимални" Ливерпул је победио Лестер, а о томе више прочитајте ОВДЕ