PREMIJER LIGA: Rutina ”Vukova” i ”Građana’

Everton i Šefild pali na gostovanjima...

Ekipa Mančester sitija nije imala problema na svom terenu u meču protiv Šefild junajteda u 20. kolu Premijer lige.

Vraća se Kevin De Brujne!Kevin de Brujne

Vraća se Kevin De Brujne!

Sećate ga se iz Crvene zvezde? Stameni vezista potpisao za MetalacMarko Mirić

Sećate ga se iz Crvene zvezde? Stameni vezista potpisao za Metalac

ĐORĐE NE DA PLAVCE: Čelsi vodio 3:0, na kraju Srbin jedva spasao pobeduĐorđe Petrović

ĐORĐE NE DA PLAVCE: Čelsi vodio 3:0, na kraju Srbin jedva spasao pobedu

Golove za od skora nove svetske klupske prvake koji su slavili sa 2:0 postigli su Rodri u 14. minutu i Hulijan Alvares u 61. minutu meča.

Siti je posle ove pobede došao do 40 bodova, dok je Šefild sa devet bodova ostao na dnu tabele.

Vulverhempton je na Molinu bio bolji sa 3:0 od ekipe Evertona.

Karamele su posle tri vezane pobede, sada doživeli tri poraza. Za "Vukove" strelci su bili Kilman (25'), Kunja (53'), Doson (61').

Kristal Palas je posle preokreta došao do pobede posle preokreta (3:1).

Gosti su posle samo dva minuta igre poveli preko Luisa-Potera. U 14. je stiglo izjednačenje posle gola Olisea, a do kraja poluvremena je Palas poveo golom Ezea (39').

Da bi konačan rezultat postavio svojim drugim golom na meču Mikael Olise (58').

Utakmica sa najviše golova je viđena na Vila parku, gde su Aston Vila i Barnli remizirali 2:2.

Do 28. minuta nismo videli golove, a onda je Leon Bejli zatresao mrežu gostiju. Samo dva minuta kasnije je stigao odgovor preko Zekija Amdunija, a Musa Dijabi se potrudio da do kraja prvog poluvremena Vila ode sa vođstvom.

U drugom poluvremeu je Barlni prvi stigao do gola, kada je Foster pogodio u 72. minutu, dok je bod Aston Vili sa bele tačke doneo Daglas Luiz u 89. minutu meča.