PREMIJER LIGA: Spektakularan REMI Arsenala i Liverpula (VIDEO+FOTO)

22.12.2017. 22:39
Granit Džaka
Granit Džaka / Izvor: Reuters

Meč devetnaestog kola.

Arsenal i Liverpul su odigrali spektakularni meč na otvaranju 19. kola Premijer lige koji je okončan remijem 3:3. Liverpul je vodio 2:0, Arsenal je preokrenuo na 3:2, ali je na kraju završeno 3:3. Meč je obeležio spektakularan gol reprezentativca Švajcarske Granita Džake, rivala Srbije u E grupi Mondijala u Rusiji.

OKS PROGLASIO NAJBOLJE U 2017: Nagrade odbojkašicama, vaterpolistima, Milici Mandić i veslačima

ŽELE DA GA DOVEDU ŠTO PRE: Totenhem poslao ponudu za srpskog reprezentativca

Liverpul je u prvom poluvremenu dominirao, postigao je dva, a mogao je da da još najmanje tri gola. Salah je golom i asistencijom Kutinju pokazao da može mnogo, ali je propustio i dva zicera, što je omogućilo domaćinu da se vrati u meč.

ABA LIGA: FMP slavio u Skoplju

PONOVO AKTUELAN: Zvezda želi napadača, kog nije dovela pre dve godine

Arsenal je u drugom poluvremenu za samo pet minuta stigao do potpunog preokreta. Prvo se u strelce upisao Aleksis Sančez, zatim je bombu u gol Liverpula poslao Granit Džaka, da bi zatim i Mesut Ozil pokazao umeće i doneo velikih 3:2 domaćinu. Da bod ode na Enfild, pobrinuo se Roberto Firmino.

DOKTORE, ALAL TI VERA: Rosi smuvao VATRENU brinetu, a razlika u godinama im nimalo ne smeta