ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Спектакуларан РЕМИ Арсенала и Ливерпула (ВИДЕО+ФОТО)

22.12.2017. 22:39
Granit Džaka
Гранит Џака / Извор: Реутерс

Меч деветнаестог кола.

Арсенал и Ливерпул су одиграли спектакуларни меч на отварању 19. кола Премијер лиге који је окончан ремијем 3:3. Ливерпул је водио 2:0, Арсенал је преокренуо на 3:2, али је на крају завршено 3:3. Меч је обележио спектакуларан гол репрезентативца Швајцарске Гранита Џаке, ривала Србије у Е групи Мондијала у Русији.

ОКС ПРОГЛАСИО НАЈБОЉЕ У 2017: Награде одбојкашицама, ватерполистима, Милици Мандић и веслачима

ЖЕЛЕ ДА ГА ДОВЕДУ ШТО ПРЕ: Тотенхем послао понуду за српског репрезентативца

Ливерпул је у првом полувремену доминирао, постигао је два, а могао је да да још најмање три гола. Салах је голом и асистенцијом Кутињу показао да може много, али је пропустио и два зицера, што је омогућило домаћину да се врати у меч.

АБА ЛИГА: ФМП славио у Скопљу

ПОНОВО АКТУЕЛАН: Звезда жели нападача, ког није довела пре две године

Арсенал је у другом полувремену за само пет минута стигао до потпуног преокрета. Прво се у стрелце уписао Алексис Санчез, затим је бомбу у гол Ливерпула послао Гранит Џака, да би затим и Месут Озил показао умеће и донео великих 3:2 домаћину. Да бод оде на Енфилд, побринуо се Роберто Фирмино.

ДОКТОРЕ, АЛАЛ ТИ ВЕРА: Роси смувао ВАТРЕНУ бринету, а разлика у годинама им нимало не смета