KAKAV PREOKRET! Milan gubio sa 2:0, a onda je Verona sama sebi presudila

16.10.2021. 23:06
FK Milan
FK Milan / Izvor: Reuters

Uzbudljiv meč.

Fudbaleri Milana pobedili su Veronu 3:2 na San Siru u osmom kolu italijanske Serije A.

AJAKS MELJE: Tadić je NEZAUSTAVLJIV! Dve asistencije kapitena Orlova POGURALE Kopljanike (VIDEO)

SERGEJ KRUNISAO POBEDU LACIJA: Metež na Olimpiku, svirani penali, a šampion prokockao prednost i poklekao

BUNDESLIGA: Dortmund očekivano savladao Majnc, Ajntraht bez bodova kod kuće

Italijanski velikan je bio na kolenima posle 45 minuta, imao dva gola zaostatka golovima Kaprarija i Baraka iz penala, ali je nekako uspeo da isčupa pobedu.

"Rosoneri" su izbegli prvi poraz u sezoni, i umesto toga otišli na sam vrh Serije A ispred Napolija, koji ima bod manje, ali i meč manje.

U drugom poluvremenu, kada je Milan tonuo, "pojavio" se Olivije Žiru.

U svom stilu je nadskočio kompletnu odbranu i glavom najavio dramu na pola sata do kraja.

I onda je usledio poslednji udarac, za samo tri minuta.

Frank Kesi je iskoristio penal, a onda su poraz sami potpisali igrači Verone.

Koral Gunter je komično reagovao i ubacio loptu u sopstvenu mrežu za oduševljenje na San Siru.

Srpski fudbaleri iz Verone Darko Lazović (do 79. minuta) i Ivan Ilić (ceo meč) gledali su veliki preokret sedmostrukog prvaka Evrope.