10°C
27.04.2024.
117.1527
109.2537

STARTOVALA BUNDESLIGA: Grujić STRELAC, ali je SKRIVIO penal! Levandovski SPASIO Bavarce (VIDEO)

16.08.2019. 21:48 22:54
Marko Grujić
Marko Grujić / Izvor: Profimedia

Bivši reprezentativac Srbije obeležio meč na Alijanc Areni.

Premijerni meč novog šampionata Bundeslige, završen je bez pobednika. Bajern i Herta su remizirali u susretu punom uzbuđenja.

Posle prvih 45 minuta na pomolu je bilo veliko iznenađenje. Iako je domaćin golom Roberta Levandovskog u 24. minutu stigao do prednosti protiv gostiju, tim iz Berlina uspeo je da do kraja poluvremena preokrene rezultat u svoju korist.

STOIČKOV BEZ PARDONA: Barseloni ne treba Nejmar (FOTO)

USKORO POTPISUJE: Zvezda završila NAJVEĆE pojačanje za Ligu šampiona! Evo kada STIŽE u Beograd!

NISU SAMO ARAPI: Na Marakanu stigla nova, VIŠEMILIONSKA ponuda za Bena

Za samo 120 sekundi, Herta je preko Vedada Ibiševića stigla do izjednačenja, a potom i do preokreta zahvaljujući sjajnom golu Marka Grujića.

Bivši reprezentativac Srbije je u 38. minutu odlično odreagovao na dodavanje strelca prvog gola, primio loptu i istrčao ispred Nojera, a potom zaobišao golmana Bavaraca i rutinski zatresao mrežu za vođstvo Berlinaca na poluvremenu 2:1.

Tom prilikom vezista Liverpula na pozajmici u Berlinu, doživeo je povredu posle sudara sa Pavarom, pa je zaradio nekoliko kopči na levoj arkadi. Sve se, ipak, na Grujićevu sreću dobro završilo, pa je Srbin ubrzo nastavio meč.

U nastavku, Bajern je stigao do izjednačenja. Ponovo je bio strelac Levandovski, ali ovog puta iz penala. U 60. minutu posle starta Grujića, Poljak je pao u kaznenom prostoru, a sudija posle VAR-a pokazao na belu tačku. Napadač Bavaraca bio je siguran sa 11 metara i postavio konačnih 2:2.

Pogledajte kako izgleda nemačka teniserka Karina Vithof.