СТАРТОВАЛА БУНДЕСЛИГА: Грујић СТРЕЛАЦ, али је СКРИВИО пенал! Левандовски СПАСИО Баварце (ВИДЕО)

16.08.2019. 21:48 22:54
Marko Grujić
Марко Грујић / Извор: Профимедиа

Бивши репрезентативац Србије обележио меч на Алијанц Арени.

Премијерни меч новог шампионата Бундеслиге, завршен је без победника. Бајерн и Херта су ремизирали у сусрету пуном узбуђења.

После првих 45 минута на помолу је било велико изненађење. Иако је домаћин голом Роберта Левандовског у 24. минуту стигао до предности против гостију, тим из Берлина успео је да до краја полувремена преокрене резултат у своју корист.

СТОИЧКОВ БЕЗ ПАРДОНА: Барселони не треба Нејмар (ФОТО)

УСКОРО ПОТПИСУЈЕ: Звезда завршила НАЈВЕЋЕ појачање за Лигу шампиона! Ево када СТИЖЕ у Београд!

НИСУ САМО АРАПИ: На Маракану стигла нова, ВИШЕМИЛИОНСКА понуда за Бена

За само 120 секунди, Херта је преко Ведада Ибишевића стигла до изједначења, а потом и до преокрета захваљујући сјајном голу Марка Грујића.

Бивши репрезентативац Србије је у 38. минуту одлично одреаговао на додавање стрелца првог гола, примио лопту и истрчао испред Нојера, а потом заобишао голмана Бавараца и рутински затресао мрежу за вођство Берлинаца на полувремену 2:1.

Том приликом везиста Ливерпула на позајмици у Берлину, доживео је повреду после судара са Паваром, па је зарадио неколико копчи на левој аркади. Све се, ипак, на Грујићеву срећу добро завршило, па је Србин убрзо наставио меч.

У наставку, Бајерн је стигао до изједначења. Поново је био стрелац Левандовски, али овог пута из пенала. У 60. минуту после старта Грујића, Пољак је пао у казненом простору, а судија после ВАР-а показао на белу тачку. Нападач Бавараца био је сигуран са 11 метара и поставио коначних 2:2.

Погледајте како изгледа немачка тенисерка Карина Vithof.