23°C
28.04.2024.
117.1527
109.2537

RAJKOVIĆ JUNAK POBEDE: Srpski golman odbranio PENAL i pogurao Rems ka trijumfu (VIDEO)

07.03.2020. 22:42
Predrag Rajković
Predrag Rajković / Izvor: Profimedia

U sjajnoj je formi.

Fudbaleri Remsa savladali su ekipu Remsa na svom terenu rezultatom 1:0 u 28. kolu francuske Lige 1, a junak pobede najprijatnijeg iznenađenja tamošnjeg šampionata je reprezentativac Srbije Predrag Rajković koji je odbranio penal.

SRBIN DOMINIRA: Tadić se prvo zaleteo da BIJE saigrača, pa DVA puta zatresao mrežu (VIDEO)

ŽESTOKA TUČA NA AUTO-PUTU: Sukob Grobara ili zamka Delija

HAOS U BUDVI: Grobari se SUKOBILI sa policijom, evo kako se sve ZAVRŠILO (FOTO)

Igrao se 29. minut kada je glavni arbitar meča Karim Abed dosudio penal za Brest, ali je pokušaj Aleksandrea Mendija pročitao Rajković i sjajno mu odbranio šut. Osam minuta kasnije, jedini gol na meču postigao je El Bilal Ture, ali je domaćem timu bilo teško da sačuva prednost u poslednjih 25 minuta jer je Konan Enkloman dobio drugi žuti karton sredinom drugog poluvremena.

Odbranjen penal Rajkovića, kao i gol Turea, odnosno crveni karton Enklomana pogledajte OVDE.

Pogledajte kako izgleda Rakel Jakob, devojka golmana Žozea Saa.

OBRT: Fudbaleri Srbije igraće pred punim tribinama u Oslu, nema straha od koronavirusa

KAKO ĆE OVO UTICATI NA DRUGE: ABA liga donela važnu odluku u vezi meča Cedevita Olimpije i Budućnosti (FOTO)

LALATOVIĆ POSLE POBEDE: OVO nikako ne smemo; a onda je pomenuo Spartak i Čukarički!