SRBIN DOMINIRA: Tadić se prvo zaleteo da BIJE saigrača, pa DVA puta zatresao mrežu (VIDEO)

07.03.2020. 22:17 17:13
Dušan Tadić
Dušan Tadić / Izvor: Profimedia

Glavna uloga pripada kapitenu Kopljanika.

Fudbaleri Ajaksa savladali su Herenven u gostima u utakmici 26. kola holandske Eredivizije rezultatom 3:1, a glavna figura susreta bio je srpski reprezentativac Dušan Tadić. On je najpre u prvom poluvremenu imao sukob sa 19-godišnjim saigračem Seržinom Destom, a u durgom delu je za samo tri minuta postigao prva dva gola na meču.

USPAVANKA U HUMSKOJ: Ivanović u završnici doneo pobedu Partizanu sa bele tačke (VIDEO)

OBRT: Fudbaleri Srbije igraće pred punim tribinama u Oslu, nema straha od koronavirusa

POSLE TROJKE U ŠAPCU: Zvezda pozvala navijače na rođendan! (VIDEO)

Kapiten Ajaksa je prvo u završnici prvog poluvremena želeo da se obračuna sa mladim Amerikancem Destom, ali se ipak iskusno suzdržao.

Posle toga, u samo tri minuta u drugom delu (57. i 60.) Tadić je sa dva gola doneo prednost svom timu, koju je tri minuta kasnije dodatno uvećao Kvinsi Promes. Ipak, već u 67. minutu je Herenven u igru vratio Mičel van Bergen kojim je smanjio zaostatak svog tima na 1:3, ali se ispostavilo da je to konačan rezultat.