19°C
29.04.2024.
117.1205
109.1422

BENZEMA POGODIO DVA OD TRI PENALA: Sudija svirao kad mora i kad ne mora, a Real odneo bodove iz Viga (VIDEO)

02.04.2022. 22:32
Karim Benzema
Karim Benzema / Izvor: Reuters

Vrlo diskutabilne odluke.

Real Madrid je slavio 2:1 na gostovanju protiv Selte iz Viga u okviru 30. kola španske Primere, a oba gola Madriđana došla su sa bele tačke i oba puta je strelac bio Karim Benzema.

ON NIJE KRALJ NEGO KRALJINA: Piksi uzeo domaćinu sablju, pa ZAIGRAO narodni ples! Svi gledaju - NE VERUJU (VIDEO)

LAZETIĆ POKAZAO ŠTA ZNA: Brutalan potez i asistencija PROTIV JUVENTUSA! Pioli je OVO ČEKAO (VIDEO)

SNAŠAO SE KAO INZAGI: Sergej centarforski izbegao ofsajd, pogodio, a Lacio slavio (VIDEO)

Prvi gol je Francuz postigao u 20.minutu. Loše je u svom kaznenom prostoru startovao Nolito, sudija dosudio kazneni udarac, a Benzema je sigurno izveo udarac sa bele tačke.

Selta je igrala u jakom ritmu u drugom polurvemenu i to se isplatilo. Nolito je odlično reagovao u 53. minutu i izjednačio skor na semaforu.

Međutim, vrlo brzo je dosuđen još jedan penal za Real. U 64. minutu Benzema je loše šutirao i golman Dituro je zaustavio njegov pokušaj.

Prilika za popravni stigla je pet minuta kasnije. Sada je penal skrivio Vaskez. Ovaj put Benzema nije omanuo i doneo je vođstvo Realu. Nije više bilo mnogo uzbuđenja i Madriđani su odneli tri boda, koja ih još više približavaju tituli.

Sada imaju 69 bodova, 12 više i meč više od drugoplasirane Sevilje, a 15 više i dva meča više od Barselone na trećem mestu. Selta je 11. sa 36. poena.