NE PREDAJU SE JAVOR I ĆURČIĆ: Vojvodini malo 2:0, Ivanjičanima slađi bod

Fudbaleri Javora remizirali su sa Vojvodinom (2:2) u 23. kolu Superlige Srbije.

KAPITEN VOJVODINE BODRIO PARTIZAN: Klub ga odmah SUSPENDOVAO!Filip Malbašić

KAPITEN VOJVODINE BODRIO PARTIZAN: Klub ga odmah SUSPENDOVAO!

IZDATO HITNO SAOPŠTENJE: Da li je Zvezda PREMIRALA Železničar (FOTO)FK Železnicar Pančevo

IZDATO HITNO SAOPŠTENJE: Da li je Zvezda PREMIRALA Železničar (FOTO)

VRATIĆU SE: Gudelj otkrio gde bi voleo da završi karijeru Nemanja Gudelj

VRATIĆU SE: Gudelj otkrio gde bi voleo da završi karijeru

Obe ekipe su loše krenule u prolećni deo šampionata i ovaj meč im je bio veoma važan. Spominjalo se i da je trener domaćih Radovan Ćurčić na domak odlaska iz ivanjičkog superligaša, ali je ipak odlučeno da se borba nastavi, a borbu su momci u belim dresovima i pokazali na susretu sa Vojvodinom.

U prvom poluvremenu smo videli jedan pogodak i to je bilo delo Kaleba Zadija koji je mrežu Javora zatresao u 33. minutu.

U nastavku je bilo mnogo više uzbuđenja. Javor je bio u prilici u 55. minutu, Micić je oboren pred šesnaestercom Vojvodine, pukla je kontra gostiju iz koje je postignut gol. No, podignuta je zastavica zbog ofsajda. Posle gledanja VAR snimka, odluka je preinačena, a glavni arbitar Trifković je pokazao na centar.

Uzaludno je bilo negodovanje klupe Javora koja je tražila faul nad Micićem.

Međutim, taj detalj kao da je probudio domaće koji su krenuli svim silama na gol Rosića i to im se odmah isplatilo. U 65. minutu je Bosić smanjio rezultat, da bi osam minuta kasnije Micić volej udarcem sa distance poravnao rezultat.

Do kraja meča nije bilo promene rezultata.