НЕ ПРЕДАЈУ СЕ ЈАВОР И ЋУРЧИЋ: Војводини мало 2:0, Ивањичанима слађи бод

Фудбалери Јавора ремизирали су са Војводином (2:2) у 23. колу Суперлиге Србије.

КАПИТЕН ВОЈВОДИНЕ БОДРИО ПАРТИЗАН: Клуб га одмах СУСПЕНДОВАО!Filip MalbaÅ¡ić

КАПИТЕН ВОЈВОДИНЕ БОДРИО ПАРТИЗАН: Клуб га одмах СУСПЕНДОВАО!

ИЗДАТО ХИТНО САОПШТЕЊЕ: Да ли је Звезда ПРЕМИРАЛА Железничар (ФОТО)FK Železnicar Pančevo

ИЗДАТО ХИТНО САОПШТЕЊЕ: Да ли је Звезда ПРЕМИРАЛА Железничар (ФОТО)

ВРАТИЋУ СЕ: Гудељ открио где би волео да заврши каријеру Nemanja Gudelj

ВРАТИЋУ СЕ: Гудељ открио где би волео да заврши каријеру

Обе екипе су лоше кренуле у пролећни део шампионата и овај меч им је био веома важан. Спомињало се и да је тренер домаћих Радован Ћурчић на домак одласка из ивањичког суперлигаша, али је ипак одлучено да се борба настави, а борбу су момци у белим дресовима и показали на сусрету са Војводином.

У првом полувремену смо видели један погодак и то је било дело Калеба Задија који је мрежу Јавора затресао у 33. минуту.

У наставку је било много више узбуђења. Јавор је био у прилици у 55. минуту, Мицић је оборен пред шеснаестерцом Војводине, пукла је контра гостију из које је постигнут гол. Но, подигнута је заставица због офсајда. После гледања ВАР снимка, одлука је преиначена, а главни арбитар Трифковић је показао на центар.

Узалудно је било негодовање клупе Јавора која је тражила фаул над Мицићем.

Међутим, тај детаљ као да је пробудио домаће који су кренули свим силама на гол Росића и то им се одмах исплатило. У 65. минуту је Босић смањио резултат, да би осам минута касније Мицић волеј ударцем са дистанце поравнао резултат.

До краја меча није било промене резултата.