REMI NA OLD TRAFORDU: Bez pobednika u derbiju Premijer lige (VIDEO)

30.09.2019. 22:54
junajted
junajted / Izvor: Reuters

Viđena dva gola.

Fudbaleri Mančester junajteda i Arsenala remizirali su u derbiju sedmog kola Premijer lige rezultatom 1:1. Crveni đavoli su poveli preko Skota Mektomineja u završnici prvog poluvremena, ali je bod Tobdžijama doneo Pjer Emerik Obamejang u nastavku.

Ovu utakmicu su sa punom pažnjom pratili navijači Partizana koji će u trećem i četvrtom kolu grupne faze Lige Evrope odigrati mečeve sa ekipom Olea Gunara Solskjera.

SVE CRNO NA BELO: Evo koliko para je leglo Partizanu u poslednjih pet godina

GROBARI, POŽURITE NA BLAGAJNE: Od utorka u prodaji ulaznice za Mančester i Astanu

SVI MISLE DA SE FOLIRAM: Trinkijeri progovorio o novom pojačanju Partizana

Crvene đavole je u prednost doveo Skot Mektominej u poslednjem minutu prvog poluvremena preciznim udarcem sa nešto manje od 20 metara.

Izjednačenje Tobdžijama doneo je Pjer Emerik Obamejang u 58. minutu posle velike greške najskupljeg defanzivca u istoriji Harija Megvajera. Naime, štoper Junajteda je pokušao da napravi ofsajd zamku, ali mu to nije pošlo za rukom, pa je sudija Kevin Frend uz pomoć VAR tehnologije priznao pogodak reprezentativca Gabona.

Poslednju šansu da ipak donese pobedu Junajtedu imao je Rašford u 92. minutu, ali je njegov pokušaj iz slobodnog udarca zaustavio golman Arsenala Bernd Leno fenomenalnom paradom.

Pogledajte kako izgleda hrvatska navijačica Ivana Knol.