РЕМИ НА ОЛД ТРАФОРДУ: Без победника у дербију Премијер лиге (ВИДЕО)

30.09.2019. 22:54
junajted
јунајтед / Извор: Реутерс

Виђена два гола.

Фудбалери Манчестер јунајтеда и Арсенала ремизирали су у дербију седмог кола Премијер лиге резултатом 1:1. Црвени ђаволи су повели преко Скота Мектоминеја у завршници првог полувремена, али је бод Тобџијама донео Пјер Емерик Обамејанг у наставку.

Ову утакмицу су са пуном пажњом пратили навијачи Партизана који ће у трећем и четвртом колу групне фазе Лиге Европе одиграти мечеве са екипом Олеа Гунара Солскјера.

СВЕ ЦРНО НА БЕЛО: Ево колико пара је легло Партизану у последњих пет година

ГРОБАРИ, ПОЖУРИТЕ НА БЛАГАЈНЕ: Од уторка у продаји улазнице за Манчестер и Астану

СВИ МИСЛЕ ДА СЕ ФОЛИРАМ: Тринкијери проговорио о новом појачању Партизана

Црвене ђаволе је у предност довео Скот Мектоминеј у последњем минуту првог полувремена прецизним ударцем са нешто мање од 20 метара.

Изједначење Тобџијама донео је Пјер Емерик Обамејанг у 58. минуту после велике грешке најскупљег дефанзивца у историји Харија Мегвајера. Наиме, штопер Јунајтеда је покушао да направи офсајд замку, али му то није пошло за руком, па је судија Кевин Френд уз помоћ ВАР технологије признао погодак репрезентативца Габона.

Последњу шансу да ипак донесе победу Јунајтеду имао је Рашфорд у 92. минуту, али је његов покушај из слободног ударца зауставио голман Арсенала Бернд Лено феноменалном парадом.

Погледајте како изгледа хрватска навијачица Ивана Кнол.