15°C
01.05.2024.
117.1117
109.3684

REZULTAT ARSENALA ZANIMAĆE SVAKOG DELIJU: Na OVOG igrača Zvezda MORA da obrati POSEBNU pažnju (VIDEO)

09.09.2017. 17:51
Arsen Venger
Arsen Venger / Izvor: Profimedia

Odigrana utakmica 4. kola Premijer lige.

Fudbaleri Arsenala prekinuli su niz od tri meča bez pobede i u 4. kolu Premijer lige pregazili Bornmut sa 3:0. Tako su izabranici Arsena Vegnera pokazali da je loša forma prošlost, a zanimljivo da su sve golove postigli napadači Tobdžija!

DELIJE U TRANSU: Posle OVOG rezultata Kelna JASNO je šta Zvezdu ČEKA u Ligi Evrope! (VIDEO+FOTO)

TEŽAK UDARAC: Orlovi u mečevima odluke BEZ KLJUČNOG prvotimca (FOTO)

BRISEL GORI: Srpski OBRAČUN u Belgiji OBELEŽIO bivši igrač Zvezde! (VIDEO)

Utakmicu je obeležio Dani Velbek. Bivši igrač Mančester junajteda je sa dva gola i jednim "pakovanjem", poneo epitet najboljeg na terenu. Već u 6. minutu na dodavanje Kolašinca pogodio je mrežu gostiju, da bi drugi pogodak postigao u 50. pošto mu je prethodno asistirao velški reprezentativac Aron Remzi.

Pre toga se u upisao i Aleksander Lakazet, pojačanje iz Liona u 27. minutu duplirao je prednost domaćina neverovatnim potezom, koji je obeležio meč.

Trener Arsen Vegner je izveo formaciju 3-4-2-1, a Arsenal je igrao u sastavu: Čeh, Košilni, Mustafi, Monreal, Beljerin, Džaka, Remzi (od 67. Kokelan), Kolašinac, Ozil, Velbek, Lakazet.