RIM SLAVI SRBINA: Sergej golovima doneo pobedu Lacija za povratak na drugo mesto (VIDEO)

28.05.2023. 21:06
FK Lacio
FK Lacio / Izvor: Profimedia

Umalo prokockali prednost sa poluvremena.

Fudbaleri Lacija pobedili su na svom terenu Kremoneze sa 3:2, u meču pretposlednjeg, 37. kola Serije A.

PREMIJER LIGA: Mitrović promašio penal u porazu od Junajteda, Lester i Lids u Čempionšipu (VIDEO)

(VIDEO) Užasne scene na utakmici u Srbiji, igrači ležali na terenu, odmah pozvana hitna pomoć

Posle prvog poluvremena vodio je Lacio sa 2:0 golovima Elseida Hisaja u četvrtom minutu i srpskog reprezentativca Sergeja Milinkovića Savića u 37. minutu.

Kremoneze je do izjednačenja stigao pogotkom Pabla Galdameša u 54. i autogolom Manuela Lazarija u 58. minutu.

Pobedu Laciju doneo je svojim drugim golom na meču Milinković Savić u 89. minutu.

Lacio je na drugom mestu sa 71 poenom, a Kremoneze je na pretposlednjem, 19. mestu sa 24 boda i naredne sezone će nastupati u Seriji B.

U poslednjem kolu, Lacio će gostovati Empoliju, dok će Kremoneze dočekati Salernitanu.