РИМ СЛАВИ СРБИНА: Сергеј головима донео победу Лација за повратак на друго место (ВИДЕО)

28.05.2023. 21:06
FK Lacio
ФК Лацио / Извор: Профимедиа

Умало прокоцкали предност са полувремена.

Фудбалери Лација победили су на свом терену Кремонезе са 3:2, у мечу претпоследњег, 37. кола Серије А.

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Митровић промашио пенал у поразу од Јунајтеда, Лестер и Лидс у Чемпионшипу (ВИДЕО)

(ВИДЕО) Ужасне сцене на утакмици у Србији, играчи лежали на терену, одмах позвана хитна помоћ

После првог полувремена водио је Лацио са 2:0 головима Елсеида Хисаја у четвртом минуту и српског репрезентативца Сергеја Милинковића Савића у 37. минуту.

Кремонезе је до изједначења стигао поготком Пабла Галдамеша у 54. и аутоголом Мануела Лазарија у 58. минуту.

Победу Лацију донео је својим другим голом на мечу Милинковић Савић у 89. минуту.

Лацио је на другом месту са 71 поеном, а Кремонезе је на претпоследњем, 19. месту са 24 бода и наредне сезоне ће наступати у Серији Б.

У последњем колу, Лацио ће гостовати Емполију, док ће Кремонезе дочекати Салернитану.