САНЧЕЗ И ЛУКАКУ ВОДЕ ИНТЕР КА СКУДЕТУ: Нероазури савладали Парму на Енијо Тардинију

04.03.2021. 23:04
Romelu Lukaku, Aleksis Sančez
Ромелу Лукаку, Алексис Санчез / Извор: Профимедиа

Пулени Антонија Контеа незаустављиви на Чизми.

Фудбалери Интера савладали су Парму као гости са 2:1 у утакмици 25. кола Серије А. Херој Нероазура на Енијо Тардинију био је двоструки стрелац Алексис Санчез. Чилеанац је оба поготка постигао у другом полувремену на асистенције Ромела Лукакуа.

ПОДРЖИ И ТИ ЈОКИЋА У ОБАРАЊУ НОВОГ РЕКОРДА: Један клик те дели од НАЈВЕЋЕГ БОНУСА на свету!

КОРОНА У ЈУВЕНТУСУ! Репрезентативац у изолацији, пропушта мечеве са Лацијом и Портом

ИБРАХИМОВИЋ ЈОШ ЈЕДНОМ ОДУШЕВИО СРБЕ: Слика на зиду ЊЕГОВЕ собе запалила друштвене мреже (ВИДЕО)

После релативно мирних првих 45 минута, прштало је у наставку. Интер је до вођства стигао у 54. минуту. Лукаку се одлично заградио испред шеснаестерца Млекаџија, уз дозу велике среће лопта је стигла до Санчеза који рутински шаље лопту у мрежу.

Само осам минута касније, на семафору је писало 2:0. Снажни Лукаку је истрчао скоро 40 метара и упослио омаленог Чилеанца, Алексис сигурно матира Сепија.

Наду Парми донео је Ернани у 71. минуту, али испоставиће се да је то био само утешни гол.

Интер се новим тријумфом учврстио на првој позицији Серије А са 59 поена, шест више од градског ривала Милана и на добром је путу да освоји Скудето који жељно исшчекују још до сезоне 2009/10.

Парма је на 19. месту, Млекаџијама се смеши испадање у Серију Б.