Savo Milošević BACIO flašicu i ULETEO na teren, zatim poručio "samo HLADNE glave", a onda MUK (VIDEO)

08.02.2020. 18:15
Savo Milošević
Savo Milošević / Izvor: Profimedia

(Ne)prijateljski meč.

Fudbaleri Partizana porazom su završili Premijer Kup u Dohi, pošto su u 3. kolu poraženi od Spartaka iz Moskve sa 3:2. Prelomni trenutak bio je isključenje Sava Miloševića, ali i Natha u 40. minutu, posle jedne sporne odluke sudije, zbog čega je trener Partizana uleteo u teren da se obračuna sa arbitrom.

FEDERER O REKORDIMA: EVO šta je rekao za Nadala, a šta za Đokovića!

BARSELONA SE POJAČAVA IZ PREMIJER LIGE: Sjajni golgeter stiže na Kamp Nou!

VELIKI PEH ZA PARTIZAN: Crno-beli saznali lošu vest!

Na poluvremenu je Milošević, prema rečima Matića, spustio tenziju iz 42. minuta.

- Rekao nam je da samo hladne glave da odigramo do kraja. Natho je bio ljut sa razlogom. Sudije su same krive zbog nervoze na terenu.

Posle meča Milošević nije bio raspoložen da daje izjave.

Pogledajte incident pri rezultatu 2:1 za Partizan i kako je Savo Milošević reagovao.

Pogledajte kako izgleda Jolanda De Rienko, vatrena navijačica Napolija

MIJAILOVIĆ: Šansa da vratimo Partizan tamo ge nije bio celu deceniju

ALISON NAJBOLJI OBLAK MU GLEDA U LEĐA:Bivši ZVEZDIN golman u TOP 5 najboljih na planeti (FOTO)

TANDEM REALA SE SELI NA OSTRVO: Engleski VELIKAN dovodi Jovića! Obeštećenje će vas ŠOKIRATI (FOTO)