Саво Милошевић БАЦИО флашицу и УЛЕТЕО на терен, затим поручио "само ХЛАДНЕ главе", а онда МУК (ВИДЕО)

08.02.2020. 18:15
Savo Milošević
Саво Милошевић / Извор: Профимедиа

(Не)пријатељски меч.

Фудбалери Партизана поразом су завршили Премијер Куп у Дохи, пошто су у 3. колу поражени од Спартака из Москве са 3:2. Преломни тренутак био је искључење Сава Милошевића, али и Natha у 40. минуту, после једне спорне одлуке судије, због чега је тренер Партизана улетео у терен да се обрачуна са арбитром.

ФЕДЕРЕР О РЕКОРДИМА: ЕВО шта је рекао за Надала, а шта за Ђоковића!

БАРСЕЛОНА СЕ ПОЈАЧАВА ИЗ ПРЕМИЈЕР ЛИГЕ: Сјајни голгетер стиже на Камп Ноу!

ВЕЛИКИ ПЕХ ЗА ПАРТИЗАН: Црно-бели сазнали лошу вест!

На полувремену је Милошевић, према речима Матића, спустио тензију из 42. минута.

- Рекао нам је да само хладне главе да одиграмо до краја. Natho је био љут са разлогом. Судије су саме криве због нервозе на терену.

После меча Милошевић није био расположен да даје изјаве.

Погледајте инцидент при резултату 2:1 за Партизан и како је Саво Милошевић реаговао.

Погледајте како изгледа Јоланда Де Риенко, ватрена навијачица Наполија

МИЈАИЛОВИЋ: Шанса да вратимо Партизан тамо ге није био целу деценију

АЛИСОН НАЈБОЉИ ОБЛАК МУ ГЛЕДА У ЛЕЂА:Бивши ЗВЕЗДИН голман у ТОП 5 најбољих на планети (ФОТО)

ТАНДЕМ РЕАЛА СЕ СЕЛИ НА ОСТРВО: Енглески ВЕЛИКАН доводи Јовића! Обештећење ће вас ШОКИРАТИ (ФОТО)