SERIJA A: Debakl Milana, pukla petarda u Bergamu (FOTO)

22.12.2019. 16:04
Đanluiđi Donaruma
Đanluiđi Donaruma / Izvor: Profimedia

Teški dani za Rosonere.

Fdubaleri Milana doživeli su pravi debakl u u 17. kolu Serije A, pošto ih je Atalanta u Bergamu savladala sa 5:0 (1:0), što je prvi put od 1955. da je domaćin protiv Milana postigao više od četiri pogotka.

TRADICIJA SE NASTAVLJA: Savo vodi KVARTET talenata iz Teleoptika na pripreme

BAVARCI PRELOMILI: Poznata sudbina Hansija Flika! (FOTO)

NEKO JE MORAO DA PLATI CEH: Ajaks DEKLASIRAO rivala! Gol i asistencija MAESTRALNOG Tadića (VIDEO)

Već u 10. minutu je Atalnta povela golom Gomeza što je bio i rezultat na poluvremenu, da bi prava goleada bila viđena u drugih 45 minuta i brodolom ekipe Stefana Piolija. Prvo je Mario Pašalić u 61. minutu duplirao vođstvo Atalante da bi samo dva minuta kasnije Iličić povisio na 3:0. Svoj drugi gol Iličić je postigao u 72. minutu, da bi konačan rezultat postavio Mirijel u 84. minutu.

Atalanta će ovom pobedom godinu završiti na petoj poziciji sa 31 bodom, dok je Milan pretrpeo osmi poraz i trenutno se nalazi na 10. poziciji sa 21 bodom. Rosoneri su četvrti put u istoriji izgubili utakmicu Serije A sa najmanje pet golova razlike, a poslednji put im se to desilo 1998. protiv Rome.

BONUS GAELRIJA

Pogledajte kako izgleda Fabiola Paralo, devojka fudbalera Laga Žuniora.

KRAJ SPEKULACIJAMA: Mandžukić se seli u Katar! (FOTO)

MATEUS POTVRDIO: Džaka pred REKORDNIM transferom! Igraće sa Srbinom

RAJKOVIĆ JE HEROJ REMSA: Bivši golman Zvezde SJAJNOM PARADOM odbranio penal u završnici protiv favorita (VIDEO)

OTVARA SE PANDORINA KUTIJA: Infantino DAO podršku REGIONALNIM ligama