СЕРИЈА А: Дебакл Милана, пукла петарда у Бергаму (ФОТО)

22.12.2019. 16:04
Đanluiđi Donaruma
Ђанлуиђи Донарума / Извор: Профимедиа

Тешки дани за Росонере.

Фдубалери Милана доживели су прави дебакл у у 17. колу Серије А, пошто их је Аталанта у Бергаму савладала са 5:0 (1:0), што је први пут од 1955. да је домаћин против Милана постигао више од четири поготка.

ТРАДИЦИЈА СЕ НАСТАВЉА: Саво води КВАРТЕТ талената из Телеоптика на припреме

БАВАРЦИ ПРЕЛОМИЛИ: Позната судбина Хансија Флика! (ФОТО)

НЕКО ЈЕ МОРАО ДА ПЛАТИ ЦЕХ: Ајакс ДЕКЛАСИРАО ривала! Гол и асистенција МАЕСТРАЛНОГ Тадића (ВИДЕО)

Већ у 10. минуту је Аталнта повела голом Гомеза што је био и резултат на полувремену, да би права голеада била виђена у других 45 минута и бродолом екипе Стефана Пиолија. Прво је Марио Пашалић у 61. минуту дуплирао вођство Аталанте да би само два минута касније Иличић повисио на 3:0. Свој други гол Иличић је постигао у 72. минуту, да би коначан резултат поставио Миријел у 84. минуту.

Аталанта ће овом победом годину завршити на петој позицији са 31 бодом, док је Милан претрпео осми пораз и тренутно се налази на 10. позицији са 21 бодом. Росонери су четврти пут у историји изгубили утакмицу Серије А са најмање пет голова разлике, а последњи пут им се то десило 1998. против Роме.

БОНУС ГАЕЛРИЈА

Погледајте како изгледа Фабиола Парало, девојка фудбалера Лага Жуниора.

КРАЈ СПЕКУЛАЦИЈАМА: Манџукић се сели у Катар! (ФОТО)

МАТЕУС ПОТВРДИО: Џака пред РЕКОРДНИМ трансфером! Играће са Србином

РАЈКОВИЋ ЈЕ ХЕРОЈ РЕМСА: Бивши голман Звезде СЈАЈНОМ ПАРАДОМ одбранио пенал у завршници против фаворита (ВИДЕО)

ОТВАРА СЕ ПАНДОРИНА КУТИЈА: Инфантино ДАО подршку РЕГИОНАЛНИМ лигама