SERIJA A: Posle nule sa Zvezdom, Napoli RASPUCAN, Insinje dvostruki strelac (FOTO)

23.09.2018. 15:17
Lorenco Insinje
Lorenco Insinje / Izvor: Reuters
Odigrana utakmica 5. kola Serije A.

Fudbaleri Napolija su upisali novu pobedu u Seriji A. Na gostovanju Torinu, ekipa Karla Anćelotija je slavila sa 3:1 i sada ima 12 bodova iz pet utakmica. Golove za Napolitance su dali Lorenco Insinje (dva) i Simone Verdi. Počasni pogodak za Bikove dao je Andrea Beloti, u 51. minutu. Ipak, samo osam minuta kasnije, Insinje je postavio konačan rezultat i otklonio sve dileme.

SERIJA A: Parma SIJA starim SJAJEM, golčina Žervinja (VIDEO)

BIVŠI GOLMAN CRNO-BELIH ŠOKIRAO GROBARE: Zvezdin B tim malo slabiji od najboljeg Partizanovog (FOTO)

Podsetimo, Napoli je prošle nedelje gostovao u Ligi šampiona Crvenoj zvezdi, a meč je završen bez golova. Startna postava u današnjem meču bila je Ospina, Hisaj, Albiol, Kulibali, Luperto, Rog, Hamšik, Keljehon, Insinje, Verdi i Mertens. Šansu su takođe dobili i Alan, Maksimović (od 74. minuta) i Zjelinski.

Podsetimo, Zvezda će krajem novembra gostovati u Napulju.