СЕРИЈА А: После нуле са Звездом, Наполи РАСПУЦАН, Инсиње двоструки стрелац (ФОТО)

23.09.2018. 15:17
Lorenco Insinje
Лоренцо Инсиње / Извор: Реутерс

Одиграна утакмица 5. кола Серије А.

Фудбалери Наполија су уписали нову победу у Серији А. На гостовању Торину, екипа Карла Анћелотија је славила са 3:1 и сада има 12 бодова из пет утакмица. Голове за Наполитанце су дали Лоренцо Инсиње (два) и Симоне Верди. Почасни погодак за Бикове дао је Андреа Белоти, у 51. минуту. Ипак, само осам минута касније, Инсиње је поставио коначан резултат и отклонио све дилеме.

СЕРИЈА А: Парма СИЈА старим СЈАЈЕМ, голчина Жервиња (ВИДЕО)

БИВШИ ГОЛМАН ЦРНО-БЕЛИХ ШОКИРАО ГРОБАРЕ: Звездин Б тим мало слабији од најбољег Партизановог (ФОТО)

Подсетимо, Наполи је прошле недеље гостовао у Лиги шампиона Црвеној звезди, а меч је завршен без голова. Стартна постава у данашњем мечу била је Оспина, Хисај, Албиол, Кулибали, Луперто, Рог, Хамшик, Кељехон, Инсиње, Верди и Мертенс. Шансу су такође добили и Алан, Максимовић (од 74. минута) и Зјелински.

Подсетимо, Звезда ће крајем новембра гостовати у Напуљу.