SJAJAN DEBI: Vuković postigao gol za Veronu (VIDEO)

28.01.2018. 19:06
Jagoš Vuković
Jagoš Vuković / Izvor: MN Press

Serija A.

Fudbaleri Verone pobedili su sa ubedljivih 4:1 ekipu Fiorentine na stadionu ,,Artemio Franki” u 22. kolu Serije A. Ovu utakmicu će večno pamititi Jagoš Vuković, jer je bio strelac na svom debiju u dresu Verone.

POBEDA U DRUGOM PLANU: Posle trijumfa nad Dinamom, problem za Milojevića

TRENER MORNARA: Budućnost je bolja od Zvezde, biće prva na kraju

Srpski reprezentativac je glavom u 11. minutu postigao pogodak za vođstvo svoje ekipe. U nastavku su njegovi saigrači napunili mrežu domaćina za ubedljivi trijumf. Tako je Verona tek četvrti put u istoriji postigla četiri gola na jednom meču Serije A.

Napoli je nastavio trku sa Juventusom u borbi za Skudeto. U grotlu ,,San Paola” lako je savladana Bolonja (3:1). Kao Napoli i Torino je lako stigao do trijumfa. „Bikovi“ su rutinski slavili protiv Beneventa (3:0). U timu Beneventa debitovao je Filip Đuričić, koji je zamenjen u 36. minutu igre.

Sa druge strane, Inter je ponovo razočarao svoje navijače. Nero-azuri su kao gosti osvojili samo bod protiv SPAL-a (1:1).

U derbiju kola Milan je slavio protiv Lacija (2:1). Sergej Milinković-Savić odigrao je čitav meč, ali nije uspeo da postigne gol ili da upiše asistencinju.