СЈАЈАН ДЕБИ: Вуковић постигао гол за Верону (ВИДЕО)

28.01.2018. 19:06
Jagoš Vuković
Јагош Вуковић / Извор: МН Press

Серија А.

Фудбалери Вероне победили су са убедљивих 4:1 екипу Фиорентине на стадиону ,,Артемио Франки” у 22. колу Серије А. Ову утакмицу ће вечно памитити Јагош Вуковић, јер је био стрелац на свом дебију у дресу Вероне.

ПОБЕДА У ДРУГОМ ПЛАНУ: После тријумфа над Динамом, проблем за Милојевића

ТРЕНЕР МОРНАРА: Будућност је боља од Звезде, биће прва на крају

Српски репрезентативац је главом у 11. минуту постигао погодак за вођство своје екипе. У наставку су његови саиграчи напунили мрежу домаћина за убедљиви тријумф. Тако је Верона тек четврти пут у историји постигла четири гола на једном мечу Серије А.

Наполи је наставио трку са Јувентусом у борби за Скудето. У гротлу ,,Сан Паола” лако је савладана Болоња (3:1). Као Наполи и Торино је лако стигао до тријумфа. „Бикови“ су рутински славили против Беневента (3:0). У тиму Беневента дебитовао је Филип Ђуричић, који је замењен у 36. минуту игре.

Са друге стране, Интер је поново разочарао своје навијаче. Неро-азури су као гости освојили само бод против СПАЛ-а (1:1).

У дербију кола Милан је славио против Лација (2:1). Сергеј Милинковић-Савић одиграо је читав меч, али није успео да постигне гол или да упише асистенцињу.