ORLOVI POLETELI U OSLU, A ONDA SE SLUPALI U BEOGRADU: Mađarska savladala Srbiju na Marakani!

11.10.2020. 19:46
Srbiaj
Srbiaj / Izvor: MN Press

Loša utakmica na stadionu Crvene zvezde.

Očekivalo se mnogo od reprezentacije Srbije nakon pobede nad Norveškom, a dobili smo jedno veliko ništa. Na Marakani, u utakmici trećeg kola B Lige nacija (grupa 3), od izabranika Ljubiše Tumbakovića bila je bolje selekcija Mađarske rezultatom 0:1 (0:1).

Utakmica je startovala jako loše, bledih prvih 45 minuta od strane obe selekcije, ali jedan momenat je, ispostaviće se, rešio čitav meč. Igrao se 20 minut kada je očajnu reakciju Mijata Gaćinovića, a zatim i Stefana Mitrovića, iskoristio debitant Norbert Konjveš koji je rutinski zaobišao Predraga Rajkovića i doneo prednost svojoj ekipi.

Ulaskom Nemanje Radonjića i Saše Lukića na početku drugog dela igre "orlovi" su postali znatno konkretniji. Ređale su se šanse Srbije kao na traci, ali promene rezultata nije bilo. Najbolju priliku propustio je Dušan Vlahović u 75 minut. Sjajno je centrirao Filip Mladenović, a napadač Fjorentine pogođa stativu.

Nakon drugog poraza u Ligi nacija, Srbija se nalazi na poslednjem mestu Grupe 3 sa samo jednim bodom.

LIGA NACIJA: Strelci ZASPALI u prvim mečevima! Vels ODOLEO u Dablinu, Kazahstan ZAUSTAVIO Albance!

MIHA 4. NA LISTI NAJSKUPLJIH: Procurilo - javno objavljene PLATE trenera u Italiji! Tačne cifre

ČETVORICA SRBA NAPADAJU SRBIJU: Biće neobično našim roditeljima!

KRAJ UTAKMICE!
Srbija - Mađarska 0:1!

90. minut
Igraće se još 3 minuta.

89. minut
Nemaju ni sreće "Orlovi". Udarac Jovića sa 10-tak metara završava visoko preko gola.

86. minut
Nakon centrašuta Tadića, Gulaši loše reaguje, ali Pavlović nije bio spretan u petercu.

80. minut
Saša Lukić dobija javnu opomenu.

Dušan Tadić
Dušan Tadić / Izvor: MN Press

77. minut
Nego menja Nikolića, a Gazdaha Šafer.

75. minut
Nova prilika za "Orlove". Odlično je centrirao Mladenović, ali Vlahović pogađa stativu.

73. minut
Oštar start Atile Salaija sankcionisan je žutim kartonom.

70. minut
Žuti karton dobija i Mladenović.

68. minut
Žuti karton zbog povlačenja Tadića dobija Nađi.

66. minut
Vlahović menja Gaćinovića.

63. minut
Adam Salai menja Konjveša koji je jedini strelac na meču, za sad.

Norbert Konjveš
Norbert Konjveš / Izvor: Reuters

58. minut
Najveća šansa za Srbiju. Lukić je sjajno pronašo Gaćinovića, a fudbaler Hofenhajma je sa 10-tak metara neprecizan.

56. minut
Nova promena u Mađarskoj. Besea menja Orban.

56. minut
Pavlović je imao odlični priliku. Nakon kornera Tadića, mladi štoper je sa nekoliko metara šutirao pored gola Gulašija.

48. minut
Žuti karton za Pavlovića.

46. minut
Dvostruka izmena kod "Orlova". Lukić i Radonjić menjaju Ljajića i Milivojevića.

46. minut
Prva izmena na meču. Novi fudbaler Partizana Holender menja Hanđu.

POČELO JE DRUGO POLUVREME!

KRAJ PRVOG POLUVREMENA!
Loša utakmica u Beogradu. Srbija - Mađarska 0:1!

36. minut
Žuti karton za Gazdaga.

34. minut
Udarac Nađija sa 30-tak metara sjajno brani Rajković.

29. minut
Imao je Tadić lepu priliku, ali loš udarac kapitena Ajaksa sa ivice šesnaesterca.