ОРЛОВИ ПОЛЕТЕЛИ У ОСЛУ, А ОНДА СЕ СЛУПАЛИ У БЕОГРАДУ: Мађарска савладала Србију на Маракани!

11.10.2020. 19:46
Srbiaj
Србиај / Извор: МН Press

Лоша утакмица на стадиону Црвене звезде.

Очекивало се много од репрезентације Србије након победе над Норвешком, а добили смо једно велико ништа. На Маракани, у утакмици трећег кола Б Лиге нација (група 3), од изабраника Љубише Тумбаковића била је боље селекција Мађарске резултатом 0:1 (0:1).

Утакмица је стартовала јако лоше, бледих првих 45 минута од стране обе селекције, али један моменат је, испоставиће се, решио читав меч. Играо се 20 минут када је очајну реакцију Мијата Гаћиновића, а затим и Стефана Митровића, искористио дебитант Норберт Коњвеш који је рутински заобишао Предрага Рајковића и донео предност својој екипи.

Уласком Немање Радоњића и Саше Лукића на почетку другог дела игре "орлови" су постали знатно конкретнији. Ређале су се шансе Србије као на траци, али промене резултата није било. Најбољу прилику пропустио је Душан Влаховић у 75 минут. Сјајно је центрирао Филип Младеновић, а нападач Фјорентине погођа стативу.

Након другог пораза у Лиги нација, Србија се налази на последњем месту Групе 3 са само једним бодом.

ЛИГА НАЦИЈА: Стрелци ЗАСПАЛИ у првим мечевима! Велс ОДОЛЕО у Даблину, Казахстан ЗАУСТАВИО Албанце!

МИХА 4. НА ЛИСТИ НАЈСКУПЉИХ: Процурило - јавно објављене ПЛАТЕ тренера у Италији! Тачне цифре

ЧЕТВОРИЦА СРБА НАПАДАЈУ СРБИЈУ: Биће необично нашим родитељима!

КРАЈ УТАКМИЦЕ!
Србија - Мађарска 0:1!

90. минут
Играће се још 3 минута.

89. минут
Немају ни среће "Орлови". Ударац Јовића са 10-так метара завршава високо преко гола.

86. минут
Након центрашута Тадића, Гулаши лоше реагује, али Павловић није био спретан у петерцу.

80. минут
Саша Лукић добија јавну опомену.

Dušan Tadić
Душан Тадић / Извор: МН Press

77. минут
Него мења Николића, а Газдаха Шафер.

75. минут
Нова прилика за "Орлове". Одлично је центрирао Младеновић, али Влаховић погађа стативу.

73. минут
Оштар старт Атиле Салаија санкционисан је жутим картоном.

70. минут
Жути картон добија и Младеновић.

68. минут
Жути картон због повлачења Тадића добија Нађи.

66. минут
Влаховић мења Гаћиновића.

63. минут
Адам Салаи мења Коњвеша који је једини стрелац на мечу, за сад.

Norbert Konjveš
Норберт Коњвеш / Извор: Реутерс

58. минут
Највећа шанса за Србију. Лукић је сјајно пронашо Гаћиновића, а фудбалер Хофенхајма је са 10-так метара непрецизан.

56. минут
Нова промена у Мађарској. Бесеа мења Орбан.

56. минут
Павловић је имао одлични прилику. Након корнера Тадића, млади штопер је са неколико метара шутирао поред гола Гулашија.