SRBIN POKAZAO ZVEZDI KAKO DO "BREJKA": Monako PREKINUO seriju pobeda, Trabzon BEZ POBEDE u derbiju!

FK Monako / Izvor: Reuters

Crveno-beli gaje nadu...

Fudbaleri Monaka i turskog Trabzonspora, rivali Crvene zvezde ove jeseni u Evropi, nisu imali uspešan dan.

POSLE NEŠTO SLABIJEG IZDANJA U KRAGUJEVCU: Milojević našao opravdanje za svoje igrače

ZVEZDINE MUKE U KRAGUJEVCU: Katai sa penala doneo tri boda crveno-belima (VIDEO)

BELIĆ LAVLJEG SRCA: Kao munja trčao za Ovusuom, čisto startovao, a onda slavio kao da je dao gol (VIDEO)

Monako je kiksnuo na stadionu Luj drugi u susretu sa Klermonom 1:1, čime je prekinuo seriju pobeda u Francuskoj.

Sve je krenulo loše u 17. minutu kada je Mohamed Kamara zaradio direktan crveni karton, ali je ui pored toga ubrzo povela preko Brila Emboloa.

Pogodio je Švajcarac posle odbitka iz promašenog penala, ai nije dugo trajala radost "kneževa" i to zbog Srbina.

Komnen Andrić je takođe sačekao odbitak i zakucao loptu u mrežu Monaka za konačnih 1:1. Ujedno, pokazao je Crvenoj zvezdi kako može do "brejka" na kraju Lige Evrope.

Monako je ostao šesti sa 21 bodom, dok je Nica tek na 13. poziciji sa 12.

Fudbaleri Bešiktaša i Trabzona remizirali su 2:2 u derbi meču 10. kola turske Super lige.

Aktuelni šampion i rival Crvenoj zvezdi u grupi Lige Evrope dva puta je vodio u Istanbulu, ali je nekadašnji fudbaler Evertona Dženk Tosun sprečio goste da dođu do trijumfa.

Gosti su poveli u 11. minutu, asitenciju Grka Bakasetasa iz korenera u gol je pretvorio napadač Maksimilijano Gomez.

Bešitkaš je izjednačio na istkeu pola časa igre autogolom Danca Jensa Strigera Larsena.

Nije dugo trajao rezultatski egal, nakon samo sedam minuta Trabzon je ponovo poveo, ovoga puta strelac je bio Trezege koji je iskoristio katastrofalnu poprečnu loptu levog beka domaćih Masuakua.

Bešiktaš je stigao do boda golom povratnika Dženka Tosuna u 70. minutu, iskusni napadač ušao je u igru samo dva minuta ranije.

U poslednjem minutu fudbaler Trabzona Jazidži dobio je direktan crveni karton, tako su gosti utakmicu završili sa igračem manje.