SUPERLIGA: Haskić ponovo strelac, ovog puta za pobedu

06.10.2018. 18:17
Nermin Haskić
Nermin Haskić / Izvor: MN Press

Kolo je otvoreno u petak.

Nermin Haskić je doneo tri boda Radničkom. U utakmici 11. kola, Nišlije su slavile pogotkom u 87. minutu, a strelac je bio Haskić koji je i u prošlom kolu bio strelac, protiv Partizana. Zahvaljući minimalnom trijumfu nad ekipom Mladosti, ekipa Nenada Lalatovića je zadržala priključak u odnosu na vodeće timove. Crvena zvezda ima 28 bodova i meč manje, a Radnički koliko i Partizan - 24. Ipak, crno-beli imaju bolju gol razliku.

Takođe treba da se kaže da je tim iz Lučana u samoj završnici ostao bez Janka Tumbasevića koji je dobio crveni karton u 90. minutu.

Ivanović otkrio, uprkos problemima, želja za pobedom je bila JAČA (FOTO)

ZVEZDA RUŠI SVE REKORDE: Nije važno ko je kapiten, jer svi zaslužuju traku! (FOTO)

U drugom meču, Radnik i Spartak su odigrali bez golova. Nešto kasnije, Mačva je sa 2:0 pobedila Bačku, a oba gola postigao je Petar Gigić.