СУПЕРЛИГА: Хаскић поново стрелац, овог пута за победу

06.10.2018. 18:17
Nermin Haskić
Нермин Хаскић / Извор: МН Press

Коло је отворено у петак.

Нермин Хаскић је донео три бода Радничком. У утакмици 11. кола, Нишлије су славиле поготком у 87. минуту, а стрелац је био Хаскић који је и у прошлом колу био стрелац, против Партизана. Захваљући минималном тријумфу над екипом Младости, екипа Ненада Лалатовића је задржала прикључак у односу на водеће тимове. Црвена звезда има 28 бодова и меч мање, а Раднички колико и Партизан - 24. Ипак, црно-бели имају бољу гол разлику.

Такође треба да се каже да је тим из Лучана у самој завршници остао без Јанка Тумбасевића који је добио црвени картон у 90. минуту.

Ивановић открио, упркос проблемима, жеља за победом је била ЈАЧА (ФОТО)

ЗВЕЗДА РУШИ СВЕ РЕКОРДЕ: Није важно ко је капитен, јер сви заслужују траку! (ФОТО)

У другом мечу, Радник и Спартак су одиграли без голова. Нешто касније, Мачва је са 2:0 победила Бачку, а оба гола постигао је Петар Гигић.