SUPERLIGA: Partizan pobedio, MAJSTORIJA za kraj (VIDEO+FOTO)

22.10.2017. 14:55
Leandre Tavamba
Leandre Tavamba / Izvor: MN Press

Utakmica odigrana u Humskoj. Sudija bio Santrač.

Fudbaleri Partizana ostvarili su novu pobedu u Superligi Srbije. Ekipa Miroslava Đukića je u meču 14. kola, na svom stadionu pobedila OFK Bačku, a rezultat je bio 3:1. Već u 14. minutu, Partizan je vodio sa 2:0, posle golova Marka Jevtovića (penal) i Ognjena Ožegovića. Zatim je Luka Mićić smanjio na 2:1, samo sedam minuta kasnije. Konačan rezultat je postavio Leandre Tavamba, ali zahvaljujući odličnoj asistenciji Marka Jankovića. Sada Partizan ima 30 bodova, jedan manje od Crvene zvezde, s tim da crveno-beli imaju meč manje.

Kako je bilo iz minuta u minut možete da pročitate u nastavku teksta.

U utakmici 14. kola Superlige Srbije, Partizan dočekuje ekipu OFK Bačka. Šta se dešava iz minuta u minut možete UŽIVO da pratite na portalu Srbija Danas

VELIKE PROMENE: Đukić napada Bačku sa Saletom kapitenom, ali to nije sve (SASTAVI)

POSLE REMIJA U ELBASANU: Evo koliko je Grobara došlo da podrži Partizan protiv Bačke (FOTO)

TOK UTAKMICE.

KRAJ

90+3. minut - Tavamba za 3:1. Majstorija Jankovića pre toga. Kamerunčev šesti gol u sezoni.

91. minut - Tavamba ispred Jevrića. Golman Bačke brani.

89. minut - Zvižduci sa tribina. Kontra Partizana "4 na 2", ali Jevtović sve upropaštava. Đukić bodri svoje igrače.

79. minut - Izmena na obe strane. Umesto Ožegovića Tavamba. Umesto Radinovića Švonja.

78. minut - Janković u izglednoj prilici. Sa nekoliko metara, pored gola.

70. minut - Tošić snažno šutira sa distance. Jevrić brani.

68. minut - Janković i Tošić kombinuju. Tošić neprecizan.

63. minut - Umesto Makarića ulazi Bašanović.

58. minut - Umesto Pantića ulazi Tošić.

48. minut - Makarić sa nekoliko metara šalje loptu visoko, visoko preko gola Jovičića. Odlična prilika za Bačku odlazi u nepovrat.

POČINJE DRUGO POLUVREME.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA.

43. minut - Prejak pas Pantića. Lopta ne stiže do Ilića.

37. minut: Mićić po desnoj strani, iz igre izbacuje Antonov. Pokušava Đorić, ali Jovičić brani.

26. minut - Slobodan udarac izvodi Janković. Lopta odlazi preko gola. Zamalo iznad prečke.

21. minut - Mićić smanjuje prednost domaćina. Sada je 2:1. Zaobilazi golmana Jovičića i iz teške pozicije šalje loptu u mrežu.

20. minut - Prinudna izmena u Bačkoj. Umesto Ilića igra Živković.

GOOOOOOOL: Partizan DUPLIRAO prednost i PREKINUO crnu seriju (VIDEO)

14. minut - Ožegović ulazi sa loptom u gol. Vodi Partizan sa 2:0 posle nepotrebnog istrčavanja golmana Jevrića

7. minut - Vodi Partizan. Strelac Jevtović, sa bele tačke.

6. minut - Sada penal za domaćina. Oboren je Janković.

5. minut - Sporna situacija. Igrači Partizana traže penal zbog igranja rukom. Santrač ne svira ništa.

4. minut - Pantić ulazi u kazneni prostor. Šut je izblokiran.