SUPERLIGA SRBIJE: Nišlijama KLIZAVO u Čačku! Dramatičan FINIŠ u Šapcu! (VIDEO)

24.02.2018. 17:01
FK Vojvodina
FK Vojvodina / Izvor: MN Press

Na programu 24. kolo.

U uvodnim utakmicama 24. kola Superlige, nije bilo većih iznenađenja. Jedino su napravili su fudbaleri Borca, Zebre su kraj Morave iznenadile favorizovani Radnički i "otkinule" Nišlijama dva boda (1:1), a obe ekipe su meč završile sa desetoricom, pošto su isključeni Miloš Perišić kod domaćina i prvotimac gostiju Miloš Marković.

ZVEZDI U SUBOTICI NEĆE BITI HLADNO: Najavljen doček sa domaćom rakijom

ILIEV IMA PORUKU: Kao nacija smo poznati kao RUŠITELJI svega

I VIŠE NEGO MOGUĆE: REAL zainteresovan za srpskog reprezentativca

Subota je bila dan remija, pošto su bez pobednika završeni mečevi u Čačku, Šapcu i Surdulici. Vojvodina je sa igračem manje, istim rezultatom uspela da ostane neporažena na terenu Mačve, dok su Radnik i Čukarički razočarali publiku odigravši najnepopularnijim rezultatom (0:0). Izabranici Nenada Lalatovića su poslednjih 20 minuta igrali brojčano slabiji, zbog isključenja Pantelića.

Oslabljena Mladost nije uspela da pruži jači otpor Javoru, koji je pobedom ostao u trci za očuvanje statusa. I u Ivanjici je viđeno isključenje, a domaći tim je od 15 minuta igrao bez Đorđa Crnomarkovića koji je upario kartone. Izabranici Vlada Jagodića su tada vodili 1:0, pa do kraja uprkos činjenici da su igrali sa desetoricom, uspeli su da postignu još dva gola i obezbede trijumf.

Najviše vatre viđeno je u Šapcu. Mačva je povela golom napadača Matića u 84. da bi samo četiri minuta kasnije Arsić evrogolom iz slobodnog udarca doneo bod Lalama. Vojvodina je od 29. minuta igrala bez isključenog Antića, a u nadoknadi drugog poluvremena zbog prigovora isključen je i trener Vojvodine Ilija Stolica.

Bačka je u derbiju začelja savladala Rad i produžila agoniju kluba sa Banjice.