СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Нишлијама КЛИЗАВО у Чачку! Драматичан ФИНИШ у Шапцу! (ВИДЕО)

24.02.2018. 17:01
FK Vojvodina
ФК Војводина / Извор: МН Press

На програму 24. коло.

У уводним утакмицама 24. кола Суперлиге, није било већих изненађења. Једино су направили су фудбалери Борца, Зебре су крај Мораве изненадиле фаворизовани Раднички и "откинуле" Нишлијама два бода (1:1), а обе екипе су меч завршиле са десеторицом, пошто су искључени Милош Перишић код домаћина и првотимац гостију Милош Марковић.

ЗВЕЗДИ У СУБОТИЦИ НЕЋЕ БИТИ ХЛАДНО: Најављен дочек са домаћом ракијом

ИЛИЕВ ИМА ПОРУКУ: Као нација смо познати као РУШИТЕЉИ свега

И ВИШЕ НЕГО МОГУЋЕ: РЕАЛ заинтересован за српског репрезентативца

Субота је била дан ремија, пошто су без победника завршени мечеви у Чачку, Шапцу и Сурдулици. Војводина је са играчем мање, истим резултатом успела да остане непоражена на терену Мачве, док су Радник и Чукарички разочарали публику одигравши најнепопуларнијим резултатом (0:0). Изабраници Ненада Лалатовића су последњих 20 минута играли бројчано слабији, због искључења Пантелића.

Ослабљена Младост није успела да пружи јачи отпор Јавору, који је победом остао у трци за очување статуса. И у Ивањици је виђено искључење, а домаћи тим је од 15 минута играо без Ђорђа Црномарковића који је упарио картоне. Изабраници Влада Јагодића су тада водили 1:0, па до краја упркос чињеници да су играли са десеторицом, успели су да постигну још два гола и обезбеде тријумф.

Највише ватре виђено је у Шапцу. Мачва је повела голом нападача Матића у 84. да би само четири минута касније Арсић евроголом из слободног ударца донео бод Лалама. Војводина је од 29. минута играла без искљученог Антића, а у надокнади другог полувремена због приговора искључен је и тренер Војводине Илија Столица.

Бачка је у дербију зачеља савладала Рад и продужила агонију клуба са Бањице.