SUPERLIGA SRBIJE: Provincijski Urugvaj IZNENADIO Lučance! (VIDEO)

31.08.2018. 19:56
FK Mladost Lučani
FK Mladost Lučani / Izvor: MN Press

Prvi meč sedmog kola.

Fudbaleri Mladosti poraženi su u Lučanima, u prvoj utakmici sedmog kola, od ekipe Mačve sa 1:2 (1:1). Mnogo uzbuđenja viđeno je u ovom duelu, bio je to prvi poraz tima Nenada Milovanovića pred svojom publikom, dok su Šapčani ovim trijumfom anulirali poraz kod kuće u prethodnoj rundi od Partizana.

NEMA STAJANJA NA MARAKANI: Zvezda OZNAČILA još jedno pojačanje za Ligu šampiona! (VIDEO+FOTO)

ANKETA: Ko je najveći krivac za krizu Partizana?

SADA JE ZVANIČNO: Ovo je novi klub srpskog reprezentativca! (FOTO)

Gosti iz Šapca poveli su u 19. minutu preko Nenada Gavrića. Bivši igrač Crvene zvezde je posle duplog pasa, na ivici kaznenog prostora, zahvatio loptu i šutem iz kolena efektno zatresao mrežu golmana Rosića.

Samo osam minuta kasnije, Lučanci su uspeli da izjednače. Učinio je to Vladimir Radivojević sa penala, pošto je prethodno Pejović u šesnaestercu uklizao i nepropisno zaustavio Lazara Jovanovića.

U MINUT DO 12! PSŽ doveo igrača Bajerna (FOTO)

I kada su svi mislili da će se tim rezultatom završiti meč, pošto je u drugom poluvremenu tempo splasnuo, "provincijski Urugvaj" je priredio šok fudbalerima Mladosti. Najpre je domaćin u napadu pre kapitulacije pogodio okvir Puletićevog gola, da bi već u sledećem Rosić morao da vadi loptu iz mreže.

Ivan Obrovac se odlučio na šut iz daljine i postigao majstorski gol, kojim je omogućio izabranicima trenera Aničića trijumf na teškom gostovanju. Mladost u narednoj rundi gostuju Bačkoj, dok Mačva dočekuje Zemunce.