СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Провинцијски Уругвај ИЗНЕНАДИО Лучанце! (ВИДЕО)

31.08.2018. 19:56
FK Mladost Lučani
ФК Младост Лучани / Извор: МН Press

Први меч седмог кола.

Фудбалери Младости поражени су у Лучанима, у првој утакмици седмог кола, од екипе Мачве са 1:2 (1:1). Много узбуђења виђено је у овом дуелу, био је то први пораз тима Ненада Миловановића пред својом публиком, док су Шапчани овим тријумфом анулирали пораз код куће у претходној рунди од Партизана.

НЕМА СТАЈАЊА НА МАРАКАНИ: Звезда ОЗНАЧИЛА још једно појачање за Лигу шампиона! (ВИДЕО ФОТО)

АНКЕТА: Ко је највећи кривац за кризу Партизана?

САДА ЈЕ ЗВАНИЧНО: Ово је нови клуб српског репрезентативца! (ФОТО)

Гости из Шапца повели су у 19. минуту преко Ненада Гаврића. Бивши играч Црвене звезде је после дуплог паса, на ивици казненог простора, захватио лопту и шутем из колена ефектно затресао мрежу голмана Росића.

Само осам минута касније, Лучанци су успели да изједначе. Учинио је то Владимир Радивојевић са пенала, пошто је претходно Пејовић у шеснаестерцу уклизао и непрописно зауставио Лазара Јовановића.

У МИНУТ ДО 12! ПСЖ довео играча Бајерна (ФОТО)

И када су сви мислили да ће се тим резултатом завршити меч, пошто је у другом полувремену темпо спласнуо, "провинцијски Уругвај" је приредио шок фудбалерима Младости. Најпре је домаћин у нападу пре капитулације погодио оквир Пулетићевог гола, да би већ у следећем Росић морао да вади лопту из мреже.

Иван Обровац се одлучио на шут из даљине и постигао мајсторски гол, којим је омогућио изабраницима тренера Аничића тријумф на тешком гостовању. Младост у наредној рунди гостују Бачкој, док Мачва дочекује Земунце.