SUPERLIGA SRBIJE: Boaći spasio Zvezdu u Bačkoj Palanci (VIDEO)

02.12.2017. 12:35
Ričmond Boaći
Ričmond Boaći / Izvor: MN Press

Meč 20. kola.

Fudbaleri Bačke i Crvene zvezde remizirali su (2:2) u 20. kolu Superlige. Golove za domaćina su postigli Ivan Đorić i Milan Makarić, dok je dvostruki strelac za Zvezdu bio Ričmond Boaći.

Upravo je ubojiti golgeter crveno-belih bio je najzaslužniji za remi, jer je u 85. minutu, drugim golom na meču iz penala doneo poravnjanje rezultata.

Inače, crveno-beli su ovim remijem, dozvolili večitom rivalu da im se priblži na tabeli. Crno-beli će imati priliku za to u nedeljnom meču (15) protiv Vojvodine.

Meč iz minuta u minut možete pratiti na portalu Srbija Danas.

90+7. Kraj meča.

85. minut - Penal za Zvezdu! Sudija je pokazao na belu tačku posle starta nad Pešićem. Ričmond Boaći je bio je precizan sa kreča.

78. minut - GOOOOLL! Bačka ponovo vodi! Makarić je doneo vođstvo domaćoj ekipi. Kahriman je dva puta intervenisao, ali je na treću odbijenu loptu natrčao Makarić koji je poslao loptu u mrežu.

73. minut - Đorić je zapretio golu Zvezde. Njegov udarac ka golu sprečio je Savić,

61.minut - Posle sjajnog pasa Boaćija, Srnić se našao sam ispred Lučića, ali je golman Bačke veoma dobro intervenisao i spasio pogodak.

54. minut - GOLLLLLL! Zvezda je izjednačila rezultat! Posle kornera i konfuzije u odbrani Bačke, Ričmond Boaći se dobro snašao i poslao je loptu u mrežu.

50. minut - Donald je oprobao udarac sa dvadesetak metara.

Počelo drugog poluvreme.

45+1 - Kraj prvog poluvremena.

45. minut - Pada Pešić u šesnaestercu Bačke, širi ruke, ali nema penala za crveno-bele.

42.minut - Živković je dobio žuti karton.

Delije
Delije / Izvor: Srbija Danas

40. minut - Pešić u šansi da donese poravnanje crveno-belima, ali ostaje 1:0 za Bačku.

39.minut - Posle akcije Milića i Gobeljića, Pešić se našao u šansi, ali ubojiti špic poslao loptu daleko iznad gola.

38. minut- Zbog udarca lopte rukom Donald je dobio žuti karton,

34. minut - Posle centaršuta Anđelković, Milić je oprobao udarac glavom. Lopt je otišla daleko iznad gola.

31.minut - Posle loše intervencije Savića, Makarić je bio u novoj prilici. Njegov pokušaj sprečio je Borjan

27. minut - GOOOOLLLL! Bačka vodi! Stojković i Kahriman su se spetljali na ivici šesneasterca, a to je iskoristio Ivan Đorić koji je lobom poslao loptu u praznu mrežu.

26. minut - Posle Gobeljića se i Srnić našao u šansi, ali Lučić je ponovo sjajno odbranio.

25. minut - Gobeljić se našao sam ispred Lučića, ali je golman Bačke veoma dobro intervenisao i poslao loptu u korner.

19.minut - Makarić se ponovo našao u dobroj prilici, ali je loše šutirao tik ispred Borjana.

16.minut - Sjajna šansa za Pešića! Posle centaršuta Gobeljića, golgeter Zvezde se sam izborio za udarac, uputio je loptu ka golu, ali je golman Lučić odlično intervenisao i spasio pogodak.

12. minut - Zbog neopreznog starta nad Anđelkovićem Varga je dobio žuti karton.

11. minut - Makarić se našao u izglednoj šansi. Izašao je sam ispred Borjana, ali je Savić sprečio njegov udarac

7. minut - Anđelković je šutirao posle kombinacije sa Milićem, ali je golman Bačke na vreme izašao i zaustavio njegov pokušaj.

5.minut - Domaći su ofanzivno krenuli od starta meč.

Meč je počeo.

BAČKA - CRVENA ZVEZDA:2:2

STRELCI: Đorić (27), Makarić (78) - Boaći (54,85)

SUDIJA: Marko Popović

STADION: Slavko Vava Maletin

BAČKA: Lučić, Varga, Ilić, Živković, Spremo, Balabanović, Švonja, Luković, Makarić, Đorić, Mićić.

CRVENA ZVEZDA: Kahriman, Gobeljić (od 45. minuta Jovičić), Le Talek, Savić, Stojković, Anđelković (od 45. minut Rodić), Donald, Milić (od 65. minuta Milijaš), Srnić, Boaći, Pešić.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.