СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Боаћи спасио Звезду у Бачкој Паланци (ВИДЕО)

02.12.2017. 12:35
Ričmond Boaći
Ричмонд Боаћи / Извор: МН Press

Меч 20. кола.

Фудбалери Бачке и Црвене звезде ремизирали су (2:2) у 20. колу Суперлиге. Голове за домаћина су постигли Иван Ђорић и Милан Макарић, док је двоструки стрелац за Звезду био Ричмонд Боаћи.

Управо је убојити голгетер црвено-белих био је најзаслужнији за реми, јер је у 85. минуту, другим голом на мечу из пенала донео поравњање резултата.

Иначе, црвено-бели су овим ремијем, дозволили вечитом ривалу да им се приблжи на табели. Црно-бели ће имати прилику за то у недељном мечу (15) против Војводине.

Меч из минута у минут можете пратити на порталу Србија Данас.

90 7. Крај меча.

85. минут - Пенал за Звезду! Судија је показао на белу тачку после старта над Пешићем. Ричмонд Боаћи је био је прецизан са креча.

78. минут - GOOOOLL! Бачка поново води! Макарић је донео вођство домаћој екипи. Кахриман је два пута интервенисао, али је на трећу одбијену лопту натрчао Макарић који је послао лопту у мрежу.

73. минут - Ђорић је запретио голу Звезде. Његов ударац ка голу спречио је Савић,

61.минут - После сјајног паса Боаћија, Срнић се нашао сам испред Лучића, али је голман Бачке веома добро интервенисао и спасио погодак.

54. минут - GOLLLLLL! Звезда је изједначила резултат! После корнера и конфузије у одбрани Бачке, Ричмонд Боаћи се добро снашао и послао је лопту у мрежу.

50. минут - Доналд је опробао ударац са двадесетак метара.

Почело другог полувреме.

45 1 - Крај првог полувремена.

45. минут - Пада Пешић у шеснаестерцу Бачке, шири руке, али нема пенала за црвено-беле.

42.минут - Живковић је добио жути картон.

Delije
Делије / Извор: Србија Данас

40. минут - Пешић у шанси да донесе поравнање црвено-белима, али остаје 1:0 за Бачку.

39.минут - После акције Милића и Гобељића, Пешић се нашао у шанси, али убојити шпиц послао лопту далеко изнад гола.

38. минут- Због ударца лопте руком Доналд је добио жути картон,

34. минут - После центаршута Анђелковић, Милић је опробао ударац главом. Лопт је отишла далеко изнад гола.

31.минут - После лоше интервенције Савића, Макарић је био у новој прилици. Његов покушај спречио је Борјан

27. минут - GOOOOLLLL! Бачка води! Стојковић и Кахриман су се спетљали на ивици шеснеастерца, а то је искористио Иван Ђорић који је лобом послао лопту у празну мрежу.

26. минут - После Гобељића се и Срнић нашао у шанси, али Лучић је поново сјајно одбранио.

25. минут - Гобељић се нашао сам испред Лучића, али је голман Бачке веома добро интервенисао и послао лопту у корнер.

19.минут - Макарић се поново нашао у доброј прилици, али је лоше шутирао тик испред Борјана.

16.минут - Сјајна шанса за Пешића! После центаршута Гобељића, голгетер Звезде се сам изборио за ударац, упутио је лопту ка голу, али је голман Лучић одлично интервенисао и спасио погодак.

12. минут - Због неопрезног старта над Анђелковићем Варга је добио жути картон.

11. минут - Макарић се нашао у изгледној шанси. Изашао је сам испред Борјана, али је Савић спречио његов ударац

7. минут - Анђелковић је шутирао после комбинације са Милићем, али је голман Бачке на време изашао и зауставио његов покушај.

5.минут - Домаћи су офанзивно кренули од старта меч.

Меч је почео.

БАЧКА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА:2:2

СТРЕЛЦИ: Ђорић (27), Макарић (78) - Боаћи (54,85)

СУДИЈА: Марко Поповић

СТАДИОН: Славко Вава Малетин

БАЧКА: Лучић, Варга, Илић, Живковић, Спремо, Балабановић, Швоња, Луковић, Макарић, Ђорић, Мићић.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Кахриман, Гобељић (од 45. минута Јовичић), Ле Талек, Савић, Стојковић, Анђелковић (од 45. минут Родић), Доналд, Милић (од 65. минута Милијаш), Срнић, Боаћи, Пешић.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.