SUPERLIGA SRBIJE: Novi KIKS Partizana! MUDRINSKI šokirao crno-bele i dodatno zabrinuo Grobare (VIDEO+FOTO)

31.10.2018. 16:16
Gabrijel Enake
Gabrijel Enake / Izvor: MN Press

Novi remi.

Fudbaleri Partizana remizirali su u gostima protiv Čukaričkog 1:1 u okviru 14. kola Superlige Srbije. Crno-beli su vodili do samog finiša meča golom Gabrijela Enakea, ali je bivši Zvezdin igrač Ognjen Mudrinski izjednačio i postavio konačan rezultat.

KOLIKO, BRE? Predsednik FIFA najavio REKORDAN broj učesnika na Mondijalu u Kataru (FOTO)

ORLOVI SE KOMPLETIRAJU: Matić se vraća, EVO kakva je situacija sa Lukom i Matijom! (FOTO)

KRAJ MEČA!

90. minut: Još četiri minuta nadoknade...

89. minut: Nova šansa za Čukarički! Bogosavac je bio zamalo neprecizan!

86. minut: Stojković je spasao crno-bele u finišu meča... Šutirao je Vidosavljevića snažno, ali je golman Partizana uspeo da zaustavi taj udarac.

83. minut: 1:1! Mudrinski je poravnao rezultat!

78. minut: Odličan šut Enakea, ali tik iznad prečke gola Čukaričkog. Rumun je odličan na ovom meču...

74. minut: Pokušaj Stojanović, ali direktno u Stojkovića...

70. minut: Još 20 minuta do kraja meča, Partizan ima minimalnu prednost...

61. minut: Nova izmena u Čukaričkom... Mudrisnki je zamenio Tedića.

58. minut: Veličković je zamenio Puškarića. Prva izmena na meču...

56. minut: Rikardo pogađa prečku posle centaršuta Enakea!

54. minut: Partizan brani stečenu prednost i suvereno čuva loptu u svojim nogama.

46. minut: Bez izmena na startu drugog dela.

POLUVREME!

40. minut: Novi udarac Bojića ka golu Stojkovića, ali neprecizno ovoga puta...

36. minut: Terenska inicijativa crno-belih i bolja igrqa u odnosu na neke prethodne utakmice.

30. minut: Partizan je imao novu šansu da udvostruči prednost. Odličan centaršut iz kornera Nikolić nije uspeo da sprovede u mrežu.

19. minut: Prva prilika za Čukarički na ovom meču. Boić je šutirao, ali je Stojković bio na mestu i uhvatio tu loptu...

15. minut: Prečka! Šutirao je Janković sa ivice šesnaesterca, ali je Stevanović zakačio vrhovima prstiju loptu i poslao je ka prečki. Odmah zatim ista situacija kao kod prvog gola, ali je Enake ovaj put bio neprecizan!

12. minut: Slobodan udarac za Partizan sa leve strane, ali je Pantić loše ubacio loptu u kazneni prostor.

7. minut: Odličan start crno-belih i rani gol koji će im obezbediti mirniji nastavak utakmice.

4. minut: 1:0 za Partizan! Enake je strelac posle ubacivanja Nikolića!

UTAKMICA JE POČELA!

ČUKARIČKI - PARTIZAN 1:1

STADION: Čukaričkog

SUDIJA: Bojan Nikolić

KARTONI: Stojanović, Bogosavac - Pantić.

STRELCI: Mudrinski 86 - Enake 4

Čukarički: Belić, Docić, Stevanović, Tedić (Mudrinski 61.minut), Kajević (Vidosavljević 70. minut), Puškarić (Veličković 58.minut), Stojanović, Bogosavac, Đorđević, Šapić, Bojić.

Partizan: Stojković - N.R Miletić, Marković, Valijente, Urošević – Zdjelar, Enake, Pantić, Zakarić, Janković – Rikardo.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.