СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Нови КИКС Партизана! МУДРИНСКИ шокирао црно-беле и додатно забринуо Гробаре (ВИДЕО+ФОТО)

31.10.2018. 16:16
Gabrijel Enake
Габријел Енаке / Извор: МН Press

Нови реми.

Фудбалери Партизана ремизирали су у гостима против Чукаричког 1:1 у оквиру 14. кола Суперлиге Србије. Црно-бели су водили до самог финиша меча голом Габријела Енакеа, али је бивши Звездин играч Огњен Мудрински изједначио и поставио коначан резултат.

КОЛИКО, БРЕ? Председник ФИФА најавио РЕКОРДАН број учесника на Мондијалу у Катару (ФОТО)

ОРЛОВИ СЕ КОМПЛЕТИРАЈУ: Матић се враћа, ЕВО каква је ситуација са Луком и Матијом! (ФОТО)

КРАЈ МЕЧА!

90. минут: Још четири минута надокнаде...

89. минут: Нова шанса за Чукарички! Богосавац је био замало непрецизан!

86. минут: Стојковић је спасао црно-беле у финишу меча... Шутирао је Видосављевића снажно, али је голман Партизана успео да заустави тај ударац.

83. минут: 1:1! Мудрински је поравнао резултат!

78. минут: Одличан шут Енакеа, али тик изнад пречке гола Чукаричког. Румун је одличан на овом мечу...

74. минут: Покушај Стојановић, али директно у Стојковића...

70. минут: Још 20 минута до краја меча, Партизан има минималну предност...

61. минут: Нова измена у Чукаричком... Мудриснки је заменио Тедића.

58. минут: Величковић је заменио Пушкарића. Прва измена на мечу...

56. минут: Рикардо погађа пречку после центаршута Енакеа!

54. минут: Партизан брани стечену предност и суверено чува лопту у својим ногама.

46. минут: Без измена на старту другог дела.

ПОЛУВРЕМЕ!

40. минут: Нови ударац Бојића ка голу Стојковића, али непрецизно овога пута...

36. минут: Теренска иницијатива црно-белих и боља igrqa у односу на неке претходне утакмице.

30. минут: Партизан је имао нову шансу да удвостручи предност. Одличан центаршут из корнера Николић није успео да спроведе у мрежу.

19. минут: Прва прилика за Чукарички на овом мечу. Боић је шутирао, али је Стојковић био на месту и ухватио ту лопту...

15. минут: Пречка! Шутирао је Јанковић са ивице шеснаестерца, али је Стевановић закачио врховима прстију лопту и послао је ка пречки. Одмах затим иста ситуација као код првог гола, али је Енаке овај пут био непрецизан!

12. минут: Слободан ударац за Партизан са леве стране, али је Пантић лоше убацио лопту у казнени простор.

7. минут: Одличан старт црно-белих и рани гол који ће им обезбедити мирнији наставак утакмице.

4. минут: 1:0 за Партизан! Енаке је стрелац после убацивања Николића!

УТАКМИЦА ЈЕ ПОЧЕЛА!

ЧУКАРИЧКИ - ПАРТИЗАН 1:1

СТАДИОН: Чукаричког

СУДИЈА: Бојан Николић

КАРТОНИ: Стојановић, Богосавац - Пантић.

СТРЕЛЦИ: Мудрински 86 - Енаке 4

Чукарички: Белић, Доцић, Стевановић, Тедић (Мудрински 61.минут), Кајевић (Видосављевић 70. минут), Пушкарић (Величковић 58.минут), Стојановић, Богосавац, Ђорђевић, Шапић, Бојић.

Партизан: Стојковић - Н.Р Милетић, Марковић, Валијенте, Урошевић – Здјелар, Енаке, Пантић, Закарић, Јанковић – Рикардо.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.