SUPERLIGA SRBIJE: Lalatović se vratio na klupu Vojvodine, Lale savladale Spartak

04.10.2019. 20:33
Nenad Lalatović
Nenad Lalatović / Izvor: MN Press

Novosađani će prenoćiti na prvoj poziciji.

Fudbaleri Vojvodine uspeli su da trijumfuju pred domaćim navijačima na stadionu ''Karađorđe'' protiv Spartaka iz Subotice sa 2:0 (2:0) u premijernom meču 11. kola Superlige Srbije.

OVO MOGU SAMO RUSI: Nestvarna SCENA na meču Lige šampiona (VIDEO)

SEĆATE LI SE MIGELA ARAUHA? Evo u kom evropskom klubu nastavlja karijeru (FOTO)

ROGAN: Imamo našu računicu protiv Zvezde

Posle tri utakmice suspenzije na klupu Vojvodine se vratio trener Nenad Lalatović, a Lale su ceo posao završile u prvom poluvremenu. Bolje je domaćin ušao u meč, imao inicijativu i nekoliko prilika da bi bolju igru krunisao u 29. minutu golom Bojića na asistenciju Nikolića. Asistent kod prvog gola, postoa je strelac 12. minuta kasnije kada je duplirao vođstvo Vojvodine i ispostavilo se rešio pitanje pobednika.

Ovom pobedom Vojvodina je stigla na čelo tabele, a tu će i prenoćiti sa 25 bodova, jednim više od TSC-a i Crvene zvezda, a dva od Partizana. Lale imaju i utakmicu više od TSC-a i dve od Crvene zvezde i Partizana.

Partizan - Voždovac (18)

Pogledajte kako izgleda Ana Rajković, supruga golmana reprezentacije Srbije Predraga Rajkovića